svinot mīlestību un prieku..

laiks atkal ir paskrējis vēja spārniem un rit pēdējā gada nedēļa. ceru, ka esat aizvadījuši pasakainus svētkus-mierīgus, sirsnīgus un mīļus.. Ziemassvētki katru gadu ir kaut kas īpašs, šogad jau laicīgi, līdz ar pirmo adventi izņēmām dažas lietas no svētku dekorējumiem, ienesām skuju smaržu mājās, uztaisot vainagu, trešajā adventē jau rotājām eglīti un gaidījām svētkus, radot to īpašo sajūtu un prieku, cepot piparkūkas un skaitot dienas līdz Ziemassvētkiem.. Adventes labdarības tirdziņš baznīcā un,  protams, Ziemassvētku dievkalpojums, -bez tā visa svētki nav iedomājami. ir tik forši redzēt smaidu cilvēku sejās un mirdzumu acīs, un tik ļoti gribētos to redzēt biežāk, ne tikai svētku laikā.. 

es gribu ticēt, ka viss šis Ziemassvētku laika prieks un saviļņojums ir caur to, ka mēs gribam dot prieka sajūtu un vēlam visiem labu- silti vārdi, dāvaniņas ar kādām noderīgām vai skaistām lietiņām, kaut kas garšīgs-saldāks vai sāļāks-nav būtiski, galvenais, ka tas otram cilvēkam dod prieku un mēs tajā ieliekam savu sirdi.. pāri visam vislielākais prieks un svētku vērtība ir, ka tie saved mūs kopā ar mīļajiem un mēs svinam, svinam mīlestību. 

IMG_4252.JPG

esam pārvākušies un šķiet, ka nu jau var teikt, ka arī iekārtojušies, kaut arī vēl ir kādas lietiņas, ko gribētos pilnīgai māju sajūtai un kā mana viena draudzenīte sacīja-patiesībā tas ir never ending story, jo mājas mūžīgi var padarīt vēl mājīgākas.. tas prasījis daudz laika un spēka, tāpēc blogā bijis milzīgs klusums, ceru, ka jaunajā gadā izdosies biežāk ar jums padalīties ar sajūtu, mūsudienām, garšu un arī kādām praktiskākām idejām ikdienai. 

šajā reizē, gribu vēl paspēt uz svētku viļņa, sadarbībā ar CASTELLO sieriem uzburt neikdienišķu garšu sajūtu, jo priekšā vēl ir jaunā gada sagaidīšana un pieļauju, ka daudziem no mums šis starpsvētku laiks ir brīvāks, ir laiks vēl pēdējo reizi paspēt satikt gan tuvākus un tālākus draugus vai kolēģus uz kādu jauku būšanu kopā..  

skaistums ir neizmērojami daudzās lietās mums apkārt, tāpēc šajā nedēļā vēl dalīšos ar dažām brīnumgaršīgām receptēm, kas būs vieglas, tomēr ļoti skaistas un interesantas idejas svētku radīšanai mīļajiem.. kopā ar Castello, facebook lapā atradīsiet konkursiņu, kurā kādam no sekotājiem būs iespēja tikt pie siera groza sev un mīļajiem.

svētki turpinās.. un es gribu novēlēt, lai mums visiem izdodas saglabāt un radīt svētku sajūtu ikdienas sīkumos. jo katra jauna diena ir dāvana, katra būšana kopā ir prieks un laime!..  esiet laimīgi un lai mums katram piepildās mūsu ieceres un sapņi jaunajā gādā! xx.