vecā jauns sākums-upene atgriežas

12188213_10156268789505604_7150372004117364629_o.jpg

ak,mīļie,dārgie. ir pagājis tik ilgs laiks, ka pat nezinu, vai atceros kā to lietu darīt. labi. tik traki, protams nav. bet tomēr! ..tik daudz kas ir mainījies. un tomēr pēc šīs garās pauzes jūtu, ka beidzot esmu gatava sākt dot ..kaut sākumā varbūt mazliet un ne tik bieži, bet arī jums! esmu noilgojusies pēc rakstīšanas. galvā traucās domas un idejas-par ko rakstīt, ar ko dalīties, lai iedvesmotu.. 

ir pagājis kāds laiciņš, kopš pēdējoreiz kaut ko nopietnu esmu šeit iepostojusi. kaut mana ikdiena ir 10 reizes apmetusi kūleņus no tā ritma kāds bija pirms pusgada vai gada. -viss sagriezies par 180 grādiem, veltot visu sevi mūsu mazajam Gabrielam. esam nodzīvojuši ārkārtīgi skaistus 6 mēnešus. piepildītāko laiku visā manā dzīvē, apzinoties, ka katru mirkli ir jāizdzīvo ar vislielāko mīlestību, jo laiks skrien ātrāk kā vējš visspēcīgākajā vētrā. nu labi-varbūt gluži ne tik ātri, bet katrā ziņā katras nedēļas beigās es attopos, ka atkal kārtējās 168 stundas ir aizvadītas. esam pateicīgi par katru kopā pavadīto dienu! ..ja sākums ar mazu zīdainīti ir pilnīgs kosmoss, tagad katra diena pa lielam norit zināmā lietu kārtībā un tomēr atklājot un protot ko jaunu- no jauna arī man pašai. to nav iespējams aprakstīt 2 rindiņās, tāpēc ik pa laikam dalīšos arī ar mammas sleju par ikdienu ar mazu bēbīti! 

..man tā ir pilnīga laime. kad man bija apmēram 13 gadi-zināju, ka ļoti ātri gribēšu būt mamma. tāds nu arī bija Dieva plāns un jau pirms nedēļas mūsu puisītim palika 6 mēneši! mums iet labi. jau kādu laiku vakaros varu veltīt laiku mazliet arī sev un tas devis spēku arī atkal rakstīt šeit. šķiet, ka pirmos 3 mēnešus neko vairāk kā zupu vai salātus pagatavot nevarēju paspēt, bet tagad ir laiks arī eksperimentiem virtuvē, ar ko jau nevaru nociesties dalīties ar jums. tāpat drīzumā ļoti gribu jūs iepazīstināt ar vairākiem cilvēkiem, bet, ja jums ir, kas sakāms man, atrakstiet epastu! -annijabormane@gmail.com :) 

lai jums skaista šī rudens nedēļas nogale! xxx. bet te vēl daži iedvesmas linki:

*šeit dzīvo mans Santa..

*mums katram ir iespēja būt par to, ko mēs vēlamies

*perfekcija

*my wallpaper

*50 rudens nokrāsas

*sit more/sēdēt vairāk

*mums būtu biežāk jārīko pikniki!

*lieliska ideja ballītei

//FOTO: Marta Logina- musulapa.lv