aizvadīts 1. upene pastāvēšanas gads.. PALDIES JUMS!

sveiki,mīļie. 

es pat nezinu kā vislabāk sākt šo ierakstu. gribas pateikt tik daudz! -upene.lv šodien aprit gads, tieši pirms gada, -ceturtdienā 27.februāri, 10.00 no rīta, dienas gaismu ieraudzīja šī lapa, par ko līdz tam biju sapņojusi, aptuveni 10 mēnešus. -tas bija laiks, nobriest-saprast, ko un kā vēlos.. kas ir tas, par ko runāt un izpaust šādā blogā, kā to redzēju vizuāli un kādus uzstādījumus sev uzliku, to visu rakstot un veidojot.. -radās koncepts par saturu, sadaļām un neskaitāmas idejas uz ko cilvēkus iedvesmot, par ko informēt un dalīties saistībā ar skaisto veselīgā dzīvošanā. tā sevī ietver ļoti daudz- ķermena veselīga pilnveidošana ne tikai ārēji un iekšēji fiziskā veidā, bet arī garīgi!.. paldies Dievam par šo laiku un spēku, -radot manī šo skaisto ideju un vēlēšanos, un uzticēšanu to darīt.

šodien īpaši gribu pateikt paldies cilvēkiem, kas toreiz februāri man palīdzēja saprast-kā un kur vispār izveidot lapu, -atceros, ka pirmais, ar ko runāju bija Aigars Mamis, kas ieteica dažādas lietas. ..vēl kādas atbildes rada Estere Rožkalne, kura piedāvāja uztaisīt logo, kas toreiz man absolūti nepelnīti un negaidīti tapa-viņas darba mīlestībā tik skaists, īpašs un atbilstošs man!. -līdz ar to upenei tika veltīta arī unikāla identitāte. paldies jums!

laikam ejot nāca dažādas sadarbības. ..plašākas darbības izpausmes-citādākos veidos-rakstīt kādiem žurnāliem, strādāt pie upene mag*, ciemošanās ar smūtijiem innocent cafe brančos, raw smoothie bāra Beetbox izveidošana, dažādu veselīgo meisterklašu vadīšana.. -tik daudz! arī neskaitāmi cilvēki, ko tagad esmu iepazinusi un esmu ciešā draudzībā tikai pateicoties upenei!.. man ir prieks, ka jūs esat manā dzīvē. -paldies par to visu jums, jo bez jūsu atsaucības tas viss diez vai nonāktu tik tālu. protams, gribu ticēt, ka ceļš vēl priekšā ir garš, bagāts ar skaistiem piedzīvojumiem un plašiem skatiem. gads- tas nav daudz, bet nav ari maz. tas ir skaists sākums un labs atspēriens. 

es gribu teikt, ka šī gada laikā esmu tik daudz ieguvusi. -mācījusies, sapratusi, mainījusies. upene ir ļoti daudz man devusi, piepildījusi daudz manas ikdienas stundas, pārņēmusi ar domām visās iespējamās diennakts stundās un likusi meklēt vairāk, doties dziļāk un iedvesmoties pašai, lai spētu uzrunāt citus. 

il_570xN.367132026_r4up.jpg

pēc tam, kad pirmie mēneši pagāja tik lielā intensitāte, radās doma izveidot, ko nedaudz savādāku un interesantu-upene online mag, kur savukārt ļoti palīdzēja Maija Rozenfelde, iemācot man saprast maketa dizainu un satura veidošanu. pēc tā nāca darbs pie smoothie bāra, kur aizgāja milzīga enerģija, kur daudz ielikām paši sevi, lai izveidotu labāko, ko spējam un redzam. ap augustu, kad tas viss bija tik daudz paņēmis- spēki bija nedaudz izsīkuši un ieraksti tapa retāk, tad arī uzzināju, ka ģimenē pieteicies bērniņš, pēc kā Dievam bijām lūguši un gaidījuši. 

pirmie gaidīšanas mēneši lika pārtransformēt straujo dzīves ritmu un bērniņa attīstība paņēma daudz enerģijas un spēku. -pēc tā nāca laiks, kad nepārprotami izvērtēju ko darīt un kam teikt uz kādu laiku nē. -arī šobrīd ikdienas paiet veltot domas un mieru gaidāmajam, tādēļ ierakstu ir daudz retāk. ir bijušas dienas, kad es ieraujos straujajā ritenī, veltot sevi, uzvelkot bultas un taisoties tās laist mērķī, līdz pats bērniņš mums teica priekšā un lika saprast, ka šobrīd ir citas prioritātes, un tāds ritms nenāk par labu. -apbrīnojami, ka cilvēks dzīvo cilvēkā, tas patiesībā ir neticami-kāda komunikācija un saikne rodas jau pirmajos 9 mēnešos, kad bērniņš dzīvojas vēl puncī. tagad dzīve iegriezusies citos ceļos un virzienos. -dienas paiet mācoties mieru, mīlestību, radību un tuvošanos. nav nekā skaistāka, kā būt divi vienā, -tik nepārprotami savienotam vienam ar otru, tādēļ šajā brīdī esmu nodevusies tam un daudzas idejas, ko īstenot saistībā ar upeni tikai gaida savu īsto brīdi. -visu to nolieku Dieva priekšā un zinu, ka tas notiks un piepildīsies īstajā brīdī, kad tam būs vispiemērotākais un labākais laiks!.. ieraksti būs un paši redziet-cik daudz man ir ko sacīt. :) šajā laikā daudz nododos veselīgām maltītēm, tādēļ arī domāju, ka iedvesmošu vairāk jūs ar receptēm un idejām veselīgai dzīvošanai, kas iespējams tik dažādos veidos! -galvenais tikai meklēt mums katram labāko, ērtāko un patīkamāko priekš sevis paša. MILZU PALDIES par jūsu uzticību un labajiem vārdiem, kas ikdienu iedvesmo mani un rada spēku un ticību, ka upene var palīdzēt un iedvesmot citus uz veselīgāku un pilnīgāku dzīvi! 

paldies, paldies, paldies jums visiem par visu!.. 

**upene sadarbībā ar Innocent cafe no šīs nedēļas piedāvā pavasara veselīgos vitamīnkokteiļus-->

RĪT 28.februārī tiekamies Innocent Pop Up cafe, tc Spice, -kas ir kopīgās teplās ar J. Rozes grāmatnīcu- UPENE DZIMŠANAS DIENAS BRUNCH! -kā ierasts Innocent cafe parūpēsies par labākajām brīvdienu brokastīm un es priecāšos un gaidīšu satikt jūs- parunāties un pagatavot arī īpašos smūtijus! *brunch no plkst.11-17! tiekamies,mīļie! ļoti gaidīšu. xxxx.