jaunā sākumā

sveiki,mīļie jaunajā gadā.. 

šajās ziemas garajās brīvdienās arī es ļāvos brīvībai un dziļam mieram kopā ar mīļajiem.. lai arī līdz galam domas par upene.lv neatstāja. -datoru vaļā vairākas dienas nevēru vaļā nemaz. sākoties atkal ierastajam dienu ritmam, centīšos jūs iedvesmot jaunām lietiņām un atklājumiem. šodien apskatu savus iecienītākos bukmārkus un piefiksēju dažādas idejas, ko šajā gadā gribētos īstenot. -tas ir samērā svēts rituāls, kuram nododoties, es negribu būt traucēta. sagaidīju, kad mājās iestājas klusums, visi aiziet savās gaitās, uzvārīju tēju un sniegam virpuļojot gar loga rūtīm veltīju tam laiku.. kad tas izdarīts-rakstu arī jums!

cik bieži pieķeriet sevi pie domas, kad sajūtat to pacilājumu par lietām, kas jūs iedvesmo, uzrunā un vienkārši liek justies laimīgiem? ..man šīs dienas pagāja tieši uz tāda viļņa. -esot kopā ar vismīļākajiem, sajūti, cik daudz tev ir dots.. -cik liela laime ir būt starp savējiem un, ka tieši viņi ir vislielākais dārgums un dzīves vērtība. gan sev, gan jums visiem novēlu to piedzīvot biežāk. -katru dienu! ..ja sekojat līdz manam instagram - nācu klajā arī ar mūsu lielajiem jaunumiem, par gaidāmo ģimenes pieaugumu un saderināšanos.. 2015. līdz ar to ieviesīs jaunas pārmaiņas mūsu ģimenes ritmā un ikdienas soļos +pieļauju, ka par kādiem gramiem arī upene.lv saturā! 

gribu teikt paldies jums par 2014.gadu, ka ienācāt, lasījāt, gatavojāt, atrakstījāt kādu meiliņu un iedvesmojāties. -tas paceļ mani un liek rakstīt vairāk. jaunajā gadā arī apņemos īstenot un uzrakstīt par katru ideju, ko vēlos blogā ar jums dalīties. citādāk mans saraksts aug, nepaspējot visu publicēt. pagaidām esmu nedaudz atlikusi upene online issue no.2 veidošanu. lai arī biju izveidojusi satura konceptu, nolēmu ļauties izbaudīt skaisto gaidīšanas laiku mierā- veltot laiku vairāk sev un bērniņam. bet gaidiet ikdienas ierakstus! xxx.

laimīgu, veselīgu, mīlestības pārpilnu un skaistiem mirkļiem piepildītu jauno 2015.gadu! 

...lai gads jums ir kā šī dziesma.. mierīgs un reizē arī radošām idejām bagāts, gaišs, priekpilns un cerību pilns! jūsu -A.