//dzīvesstils: tikt līdz savai zemapziņai un pārizdzīvot sajusto. +13 idejas kā atbrīvoties, nomierināties un tikt tai tuvāk

tas, ko gribu šajā reizē aprakstīt ir spēja atbrīvoties no visa liekā, kas traucē, kas aizmiglo patiesās sajūtas un pārņem virsroku pār dziļākām un nozīmīgākām dzīves vērtībām, ir dažādas fāzes, caur kurām ikdienā mūsu smadzenes "pārstrādā" uzņemto informāciju-ne tikai sacīto, redzēto, bet arī darīto, kas ik sekundi darbojas kā apkārtējās ietekmes faktori.. pārējais viss pēc tam ir atkarīgs no tā, kā mēs ar katru no šiem ietekmējošajiem resursiem apsmadzeņojam zemapziņā. bieži šīs lietas ir nosēdušās apziņā, bet ar to ir par maz! var rasties stress, nemiers un disharmonija ar sevi. 

ir dažādas lietas, kā atbrīvot šīs zemapziņas sajūtas, dabīgi un alternatīvi līdzekļi, homeopātija, kas ļauj mums atbrīvoties, novērš trauksmi, šoku, raizes, paniku, nogurumu un daudz ko citu. galvenais jums ir jāieklausās sevī. kas ir tās sajūtas, kas jūs pārņem, un kādi apstākļi nepieciešami, lai nonāktu līdz tādam dzirdes stāvoklim, kas nepieciešami tieši jums, lai sadzirdētu un tiktu līdz zemapziņai.. -bieži vien no sākuma ir jāatbrīvojas un jānomierinās, tādēļ esmu apkopojusi 13 līdzekļus, kā iespējams tikt sev tuvāk: lasīt vairāk: