nozust-apzināties un atgriezties no jauna

upene.lv bijusi samērā liela pārdomu pauze.. -laiks, kad man bija ārkārtīgi daudz citu lietu un es sev tuvāko nobīdīju mazliet nostāk!.. pati visu laiku īstenībā ļoti par to pārdzīvoju, jo zinu, ka tas ir mans aicinājums-rakstīt šo blogu un iedvesmot cilvēkus uz veselīgu dzīvesveidu..

tikmēr-es, protams, turpināju to darīt citādākos veidos.. pieņemot iespējas, ko dzīve man piespēlējusi! ..beigās pēc tā es attopos, ka esmu nogurusi un izsmēlusi savus spēkus, un roka neceļas rakstīt, jo tas nebūtu tādā līmenī, kā man to gribētos! tādēļ arī ilgi nav bijis ierakstu..

nevaru būt konstanti vienā telpā un strādāt!.. man vajag pārmaiņas un kustību.. upene man devusi lielu brīvības sajūtu un sevis realizēšanas iespēju.. tādēļ šobrīd pēkšņi ieiet citā darbības veidā ir ārkārtīgi grūti un liels pārbaudījums pašam priekš sevis! bet paldies dzīvei, par katru nodzīvoto dienu, par mācībām un atziņu atklāšanu-tas īstenībā ir ļoti daudz!

 

gribu nobeigt un citēt ar vārdiem, ko izlasīju nesen kādā intervijā- "Es varbūt  esmu instruments Dieva vai mīlestības rokās, caur kuru tā nonāk līdz bērniem. Es tā jūtos. Lai gan skaļi teikts - Dieva rokās.. Mēs katrs atnākam ar savu uzdevumu. Cik daudz esam tam atvērti ir mūsu brīvā griba. Vai nu mēs to uztveram, saklausām, vai arī ieslīgstam rutīnā, darbos un aizmirstam.. "

kad prieks mazliet izsīkst ir vajadzīgs laiks sev-mazai atdzimšanai.. es no sirds jums novēlu atrast un darīt to, ko jūs jūtat sevī visvairāk.. lai jaukas brīvdienas! 

- nedēļas iedvesmas linki-

- vasaras beigu garša

- viena lieta, kas var izglābt visu..jebko!

- melni 

- tas ir par perfekcionismu - it visā, ko Dievs ir radījis!

- es arī tā gribu 

- recepte.