summer details no.1

vasara vienmēr ir piedzīvojumu laiks.. ne jau tikai tādēļ, ka notiek dažādi interesanti notikumi, ko parastā ikdienā nepiedzīvojam.. bet gan vienkārši-tiek piedzīvots daudz. ir nepārtraukta kustība, jauni atklājumi, cilvēki, vietas!.. -katra diena ir piepildīta.. un atnes ko jaunu- skaistu un emocijām pārbagātu! ..šajā ierakstā gribu dalīties ar vairākām skaistām lietām, kas pēdējā laikā ir mani iedvesmojušas un piepildījušas! ..paldies par to mīļiem draugiem un vasarai! 


IMG_0300.JPG

upene mag tapšanā daudz ar savu daudzpusējo profesionalitāti palīdzēja brīnišķīgā Anete Šidlovska! -viens ir skaidrs..- vasara atnes daudz jaunu draugu un paziņu! šogad šķiet, ka dzīve saved kopā ar cilvēkiem, ar kuriem kopā rodas lielas un skaistas lietas ..tas apbur un iedvesmo! es iemīlos ļoti cilvēkos!..

IMG_1126.JPG

tam visam pa vidu ir mazi brīži mājās.. kad izstiep kājas un esi pie vietas.. -mierā! neesmu gatavojusi pusdienas vai vakariņas vismaz mēnesi.. ar to gan nelepojos, bet gan ļoti ilgojos pēc kopīgām maltītēm mājās.. mierinu sevi ar domu, ka tam ir rudens un ziema!.. ļoti daudz dzīvojos pa ķekavu, kur ir vecāku mājas, dārzs un blakus arī mežs.. pilsēta vasarā nav īsti priekš manis!.. 

manī joprojām ir vislabākās atmiņas par upene mag tapšanu, kam arī veltīju visu jūniju!..- īsā laika posmā veltīt visu vienai lietai, lai izstrādātu, sabildētu, uzrakstītu un ieliktu tur vislielāko mīlestību nav nemaz viegli! ..paldies visiem, kas iesaistījās un bija blakus!.. vissaviļņotākās sajūtas ir katru reizi, kad izdzirdu, ka cilvēki nebija gaidījuši neko tik skaistu, foršu un iedvesmojošu! paldies jums par to.. lēnām jau jāsāk domāt un plānot ziemas numuru!.. 


IMG_0457.jpg

Līgo un Jāņi šogad bija ārkārtīgi mierīgi!.. -pa dienu gāju pļavās pēc ziediem un vakarā sēdējām ar vecākiem mājās-Ķekavā pie ugunskura un ātri gājām gulēt! ..man šie svētki īsti nekad nav radījuši ārkārtīgi sajūsmu.. tādēļ man patīk tieši tik minimālistiski arī šīs dienas aizvadīt!.. 


IMG_3929.jpg

katru nedēļu vismaz vienu reizi gatavoju veselīgos kokteiļus kādā pasākumā vai vadu meistrerklasi par svaigēšanu.. -paldies dzīvei par šādām iespējām un to, ka ir iespēja darīt to, kas patīk un ko mīli! ..ja jums kādreiz interesē kas tāds, rakstiet man uz epastu- annijabormane@gmail.com 

IMG_0796.JPG

piedzīvojām īpašu dienu Bauskas apkārtnē, kur mācījāmies svaigēdienu gatavošanu, jogojām un gulējām virs bišu stropiem īpašā mājiņā.. -tas, ko daba un mēs paši varam sev dot ir unikāli! es ļoti jūtu, kā pēc šādām reizēm es pati izmainos.. cik dzidras un tīras kļūst acis.. -tas tikai apstiprina, kas patiešām ir organismam vajadzīgs, lai justos un dzīvotu pilnvērtīgi! +priecājos arī par iepazīšanos ar brīnišķīgiem cilvēkiem!


pēdējā laikā esmu ļoti maz mājās!.. kaut arī visur ņemu līdz datoru-laika uzrakstīt nav! ..tomēr vasara, daba un viss apkārt notiekošais iedvesmo un prātā notiek milzīgas vētras.. -es visu piefiksēju un lēnām mēģināšu ieiet atpakaļ ritmā, lai varētu ar daudzām lietām dalīties arī ar jums! //vēl viena bilde, kas vienkārši patīk!


paldies draugiem, kas ir blakus katrā brīdī-liek smieties līdz asarām.. uzmundrina grūtos brīžos un iedvesmo paši ar savu esību! esmu liels cilvēku cilvēks, tomēr īsti draugi man ir ļoti maz.. 

man ļoti patīk šī bilde no pagājušās sestdienas Kalnciema kvartāla tirdziņā- uz beetbox pēc kokteilīšiem atnāca Krista ar Sašu un Tomasu.. -cilvēki, kas iedvesmo uz mīlestību, vieglumu un smaidu! 


es ceru, ka arī jūs baudāt vasaru un katru dienu ļaujaties piedzīvojumiem.. -kādas receptes un dažādas vietas, ko apmeklēt, iedvesmoties un darīt varat atrast arī upene summer issue-šeit!