POSITIVUS report

Positivus ir noslēdzies! -interesantas sajūtas, burvīgi mākslinieki, apmeklētāji, kas piedomājuši pie sava izskata- ..ārkārtīgi skaistās gammās, tas viss ir pagājis, izdzīvots un devis jaunu elpu turpināt iesākto! domāju, ka daudzi, kas meklēja beetbox joprojām ir neizpratnē, kādēļ nebijām Positivus teritorijā.. gribēju padalīties par to, kā mums gāja-iesākumā drusku kalnā lejā, bet pēc tam tikai augšā! 

dzīvē notiek visādi! to mēs labi zinām.. notiek negaidīti labākas lietas.. notiek arī sliktākas.. gatavojāmies, ka var pietrūkt produkti.. būt kādas mazas problēmas.. bet nevienā reizē nepieļāvām iespēju, ka tiksim izraidīti no Positivus teritorijas!.. nepieļāvām iespēju, ka piegādātāji atteiks produktu pasūtījumu -vienu dienu pirms festivāla.. nepieļāvām iespēju, ka būs problēmas aizgādāt mūsu skaisto konteineri! ..nepieļāvām iespēju, ka elektrību pieslēgs piecos piektdienas vakarā -un tā-tas viss pēkšņi notiek 24 stundu laikā!.. BET-viss, kas notiek.. noteikti notiek uz labu, vai ne?

photo 10.JPG

beigās tikām telšu pilsētiņā-tādēļ daudzi netika pie mums, jo tur iespējams iekļūt tikai ar speciālām aprocēm.. mums ierādīja vietu aiz visiem ēdināšanas uzņēmumiem..! daudzi bija, protams, šokā, kādēļ kaut kas tik stilīgs un skaists, unikāls un garšīgs nav teritorijā.. ok-bet nav vērts turēt ļaunu prātu..

-viss beigās bija ļoti labi! milzīgs paldies atsaucīgajiem klientiem, kas stāvēja un gaidīja rindās, atgriezās visas 3 festivāla dienas, paldies par labiem vārdiem un smaidiem! paldies arī visiem, kas pielika savu roku un palīdzēja! ..mēs noteikti drīz būsim arī citos pasākumos un Rīgas centrā! kur atrast beetbox veselīgo smoothie bāru-varat meklēt un sekot līdz instagram kontā!

katram beetbox kokteilim ir piedēvēts kādas dziesmas nosaukums, -no pazīstamu mākslinieku repertuāra! ..visvairāk Positivus festivālā cilvēki izvēlējās extra sātīgo-auzu WONDERWALL, ogu DANCING QUEEN un atsvaidzinošo ICE ICE BABY!.. 

prieks, ka arī festivālā cilvēki domā par savu veselību-izvēloties svaigu smoothie, kas ir veselīgs, spēcinošs un labs organismam!

..pašlaik rūpējamies par to, lai pēc iespējas drīzāk mēs varētu tikties arī pilsētas centrā ikdienā!.. un plānojam pasākumus, kur paspēt šovasar aizbraukt..

video no Igauņu delfu portāla: šeit!

photo 7.JPG

domāju, ka noteikti saku paldies jums-mūsu komandas četrinieka vārdā! ..un gribu piebilst, cik nenormālīgi patiecīga esmu par to, ka man ir iespēja šajā visā būt kopā ar tik brīnišķīgiem cilvēkiem- Maiju Rozenfeldi, Lauri Bukavu un Jāni Birznieku-viss tas, ko redzat šajās bildēs ir sanācis mums katram pieliekot savu sirdi, profesionalitāti un mīlestību katram pret to, ko ikdienā darām, lai beetbox būtu izcilā, pasaules līmeņa kvalitātē! ..drīzumā būs arī beetbox oficiālā atklāšana-sekojiet līdz jaunumiem.. -UZ TIKŠANOS! 

photo 5.JPG