DRĪZUMĀ - upene online mag no.1.

sveiki, mani mīļie!! 

noteikti jau būsiet pamanījuši, ka esmu reāli nozudusi-protams, nekas nenotiek tāpat vien! ..viss ir kārtībā! -šodien ar lielu prieku atklāju savu noslēpumu ar ko jau ilgu laiku esmu gan šeit, gan savā instagram kontā kņudinājusi kādus prātus, neatklājot-pie kā tieši strādāju!

//foto: Alise Podniece, make-up: Anete Sidlovska,

apģērbs: M-Couture Latvia, YAYOI jewelry, vide:Latvijas Zinātņu akadēmija


..šī nav vienīgā lieta, bet tomēr pēdējās nedēļas tieši šis aizņem manu ikdienu visvairāk! jā!.. upene atklās jaunu sadaļu, jaunā formātā un saturā-tas būs online žurnāls, kas iznāks pavisam drīz.. ja ne šonedēļ, tad nākošnedēļ!.. -es negribu neko teikt konkrēti-kad, jo biju jau plānojusi un jau kādā ierakstā rakstīju, ka tas būs pēc Jāņiem.. tad domāju-šodien 1.jūlijā un nu ar visiem darbiem, kas prasa vairāk laika, kā sākumā licies-jūsu acīm un sirds priekam tas tiks nodots ja ne šonedēļ, tad nākošnedēļ noteikti! esmu ļoti noilgojusies pēc jums.. pēc ikdienas rakstīšanas šeit mājas lapā! 

tajā pašā laikā domāju, ka tas ir labs laiks-būt atšķirti, lai varētu vairāk novērtēt! paldies visiem, kas turpina ikdienas šeit ienākt un palasīt kādas lietas.. es par katru ļoti priecājos un novērtēju uzticību!.. prieks, ka jūs ir uzrunājuši arī vecāki ieraksti!.. -esmu sapratusi, strādājot pie šī žurnāla-kas ir tas, ko gribu cilvēkiem nodot.. un tā pa īstam tas noteikti būs satverams nākošajā numurā, jo šis ir bijis tāds izzinošs laiks tieši sapratnei! 

paldies visiem, kas ir palīdzējuši!.. tas man nozīmē ļoti daudz! ..paldies par atbalstu un iedrošinājumu.. paldies vasarai, kas līdz šim ir bijusi tik lietaina, ļaujot nodoties garām stundām veidojot saturu, koriģējot bildes un liekot maketu!.. šoreiz to visu es daru pati!.. -daudz no tā man ir kaut kas pilnīgi jauns-saprast programmas un kā tas viss darbojas un ir savienojams.. 

no sirds ceru, ka šis upenes žurnāls būs jums par lielu iedvesmu! -kur/kas/kā/ko.. dažādas lietas un vietas-DRĪZ! 

līdz tam-baudiet zemenes, sasaldējiet rabarberus, jo tie jums vēl noderēs (pēc jūnija tie izdala skābi, kas ir kancerogēna, tādēļ tos svaigus vairāk nav ieteicams lietot!).. tirgū atrodami tiešām daudz dažādi labumi-baudiet to!

sirds mīlestībā

jūsu-

/A.