..kas te vispar notiek, vai drīzāk nenotiek?!!

ir kļuvušas retākas manas -MANAS slejas.. jāatzīst, ka arī es pati esmu mazliet nozudusi un upene ar jaunumiem nav tik aktīva kā aprīlī un maija sākumā! ..bet varu jums teikt, ka tas vairs nav uz ilgu un, ja viss ritēs kā iecerēts- jau pēc pusotras nedēļas-pēc jāņiem es palaidīšu jaunu upene sadaļu.. mazliet citā formātā.. sajūtā un ar daudz, daudz labumiem!  -nākošnedēļ vidū atklāšu visiem kas tieši tas būs!.. vēl drusciņ! (abas šī ieraksta bildes ir maza daļiņa no tā, ko vairāk varēsiet redzēt un izlasīt ilgi gaidītajā jauninājumā!) ..

ir tik daudz ideju, ko vasara ir atnesusi un es gaidu, kad man būs laiks dalīties ar tām arī ar jums!.. īpaši ar dažādām receptītēm! ..vasara ļoti iedvesmo kam svaigam, krāsainam, siltam un jaukam! ceru, ka tas tā ir arī jums.. vai tas varētu būt lielais svaiga gaisa daudzums, kas aktivizē un iedarbina smadzeņu darbību?.. saule, kas organismā liek izdalīties īpašiem laimes hormoniem? ..  vai cilvēki, kas ar savu darbīgumu un prieku liek "panesties" līdz un mīlēt vēl vairāk to, ko daram?..

tik daudz notikumu apkārt kur piedalīties un ko darīt! -manuprāt, tāda aizņemtība ir daudz veselīgāka par bezdarbību! ..viennozīmīgi arī miers ir vajadzīgs, lai atspēkotu to uzbudinājumu, kas pārņem, kad darbi pilnas rokas- un tas ir ļoti jāmāk sabalansēt!.. to arī jums novēlu-mācēt ķert visu, ko dzīve sniedz un tajā pašā laikā nomierināties, lai redzētu to visu, kas ir mums apkārt! 

- nedēļas iedvesmas linki -

- blogs, kur dzīvo sajūtas

- tā mājās ir jāsmaržo un jāizskatās ziediem jūnijā

- zirgs bez galvas

- vasara

- kur man gribētos aiziet atkal un atkal..

- priekš bērniem *a real must have for kids!!

- par to, ka īstenībā mums ir vēl daudz ko redzēt un izjust!