dzīvot, dzīvot un neaizmirst no kurienes esi nācis

vakar man bija muzeju diena.. no rīta devos uz dabas muzeju, par ko aprakstīju arī kalendāra ierakstā..bet pēc tam devos uz Rīgas biržas izstāžu zāli, kur iespējams apskatīt Vijas Celmiņš darbus.. -man ļoti patika! un ne vien tādēļ, ka tik daudz manīgu krāsu un noskaņu, bet gan tādēļ, ka tas sasaucas ar mirkli, filosofiju, vientulību, kas man arī ir ļoti nepieciešama.. tur nav nozīmes attēlam un realitātei-tas viss ir acumirklīgs.. jūra, tuksnesis, un debesis-tik dažādu pretstatu.. es iesaku jums aiziet uz šo izstādi! papildus tam kādas minūtes veltiet arī Vijas iepazīšanai, jo tur pat ir arī filma par viņu!.. tā ir mūsu māksliniece-amerikas latviete, kuras darbi izstādīti pasaules nozīmīgākajos mūsdienu mākslas muzejos-Ņujorkā, Metropolitēna mākslas muzejā, Pompidū centrā Parīzē, Teita galerijā Londonā.. un līdz jūnijam arī Rīgā!! 

IMG_2403.jpg

..nevaru teikt, ka izstāde ir gluži piemērota bērniem, bet es teiktu, ka nevajag ieciklēt konkrētu vecumu, kad vest bērnu uz tādām vietām... galvenais ir neuzspiest, bet gan ļaut bērnam pašam ieraudzīt.. saskatīt.. pārrunāt-ko redzat jūs, ko bērns.. tādā veidā nodot mantojumā mīlestību pret mākslu!..

šī nedēļa ir paskrējusi un esmu priecīga, ka ir beigušās visas garās brīvdienas, kas krietni izsit no ierastā ikdienas ritma!.. bet šajās brīvdienās atkal ir svētki! ..noteikti neaizmirstiet pateikt paldies savām māmiņām, samīļot un pateikt cik ļoti mīlat!.. protams, tas viss ir jādara katru dienu.. -bet šī svētdiena ir, kad māmiņas jālutina un jāiepriecina ar daudziem pārsteigumiem!!.. lai jums priecīga un īpaša šī diena! xx.

tiekamies svētdien innocentcafe-blaumaņa iela-34 brančā, kur upene gatavos veselīgos smoothie!.. -gaidīšu jūs :)

- nedēļas iedvesmas linki -

- dzīvi

- paskaties uz ziedoni sev apkārt viegli

- doties

- divi vienā 

- kronis, kādu es gribētu sev likt gavā

- nebaidīties un nenorobežoties

-drošākas,mīļākas vietas un rokas pasaulē nav

- un ja vēl šo neesat redzējuši-OBLIGĀTI NOSKATIETIES!