atņemot-iegūst kaut ko no jauna!

maijs nemanot ir paskrējis un tūliņ, tūliņ arī jūnijs ir klāt!.. -no vienas puses, protams, par to ir prieks, jo sākas vasara.. siltas, saulainas dienas un viss, ko tās sevī ietver.. bet no otras puses katru gadu man ir mazliet žēl, ka daba tik ātri pavasarī mainās.. manuprāt, tas ir viens no skaistākajiem gadalaikiem, kad viss ir ar tik svaigu zaļumu, maigie pavasara ziedi..- ceriņi, kas šogad šķiet priecēja mūs vien dažas dienas! ..un arī cilvēki, kas atdzīvojās un ir priecīgāki!

..man bija iespēja aptuveni pusotru mēnesi daudz staigāt ar kājām, jo biju bez riteņa.. sapratu, ka tad ir iespējams ieraudzīt daudz vairāk sīkumus, ..cilvēkus -labo un skaisto pusi un arī ne tik gaišo.. pēc tam, kad redzi tik daudz- iespējams novērtēt to, kas tev ir pašam un gribās rūpēties par saviem mīļajiem daudz vairāk!..

tas man lika arī domāt par to, ka viss ir mūsu rokās, mēs paši esam izvēles priekšā-kas ar mums notiks, kas mēs būsim.. un ja vien sirdī ir entuziasms uz kādu lietu, ko ļoti mīli, ja smagi pie tā strādājam un daram, tad arī ar laiku ir iespējams sasniegt savus sapņus.. ir ļoti jātic, ka to varam, ka viss ir iespējams.. un es ticu, ka arī tas, kas vada mūs augšā- to sapni un spējas darīt, to, kas patīk ir devis!.. no sirds novēlu jums pašiem to atrast un ticēt sev! xx.

- nedēļas iedvesmas linki -

- metro pārvērtības

- sajust apkārt vieglumu *līdzīgi izskatās mana sapņu virtuve!

- ļoti es.. //4 krāsu dzīve

- neviena kleita nepadara sievieti tik skaistu kā šis!

- neuzlieciet sev vecuma ierobežojumu!

- izsmaržot rītus, dienas un vakarus

- gadījumā, ja jums šis ir aktuāli!