weekend details: ne tik vienkārši

es jau rakstīju, ka iepriekšējā nedēļas nogalē atkal ciemojos @innocentcafe.. mīļš paldies, ka tajā vietā mīt tik forši cilvēki.. un paldies, ka ik pa laikam uzaiciniet arī mani pie jums pašeptēties! ..katru reizi, kad tur tiek būts, vienalga vai tāpat, vai aiz letes- ir patīkami satikt cilvēkus un būt kopā ar tiem, kas tur strādā!.. 

iepriekšējajā svētdienā blaumaņa ielā nebija ūdens, jo tika veikti remontdarbi! tā nu.lai neliktu cilvēkiem vilties tika izdomāts taisīt ielu branču-ārā! vislabāk to, kā viss notika redzēsiet video, ko sagatavoju!.. bet tas tiešām nebija tik vienkārši kā parasti.. muzikanti spēlēja gan latviešu, gan ārzemju ziņģes-džezīgā stilā, galdiņi tika iznesti laukā un visi garāmgājēji brīnās-kas te notiek.. 

šoreiz kārtīga branča vietā bija sagatavotas gardas maizītes, un katrs varēja izvēlēties sev tīkamāko pildījumu iekšā!.. protams, kafija..un protams no manas puses arī superīgs smūtijs, kas nebija pēc manas receptes šoreiz, bet gan kafejnīcas vadītāja Arvja..un man jāsaka, ka bija super.. šoreiz izmantojām rukolu, no kuras es parasti baidos kokteilīšos, bet drīz publicēšu arī recepti, lai varat paši izmēģināt!!

vēl tikai gribu piebilst to, ka man bija prieks, ka tik daudziem cilvēkiem garšoja zaļie.. lai arī kāds varbūt sākumā baidījās-viss tika izdzerts un siltajā dienā bija iespējams ar to veldzēties!..

paldies-visiem, kas bijāt.. bija prieks satikt vairākus manus lasītājus, kas sacīja -o..Tu esi upene, vai ne?... paldies arī visiem pārējiem-bez jums šis brančiņš nebūtu bijis tāds! uz tikšanos vēl! xx.