weekend details: nevainīgs brančs

IMG_2430.jpg

šajās brīvdienās viesojos @innocentcafe, kur ne tikai mēģināju palīdzēt cilvēkiem izstāstīt kas atrodas uz branča galda, bet arī taisīju kokteilīšus! ..principā abas lietas apvienot ir ļoti grūti, jo kokteiļus gatavoju uz citas darba virsmas, bet es priecājos par šo iespēju, jo jūs jau zinat,ka šī ir mana lietiņa!.. -cilvēki priecīgi dzēra savus kokteilīšus un bija jauki redzēt, ka šajā dienā daudzi brokastoja kopā ar savām māmiņām! ++++..iespējams,drīz upenes kokteiļi būs arī patstāvīgi @innocentcafe dzērienu kartē!

IMG_2442.jpg

māmiņdienu gan mēs ģimenē šogad atzīmējām sestdien.. atbrauca arī mana māsa.. palīdzējām mammītei izdarīt dažādus darbiņus mājās un dārzā.. pagatavojām pusdienas un vienkārši bijām kopā-tas ir visdārgākais un svarīgākais! ..svētdien vakarā kopā skatījāmies jauku filmu un mazliet panašķojāmies..bet ar pārējiem mīļajiem kopā esam katru dienu viber čatā, jo viņi ir prom citās zemēs!.. 

IMG_2429.jpg

šoreiz līdz ar branču un ja kāds vēlējās arī atsevišķi bija iespējams baudīt šo-mango ananasu un rabarberu,zemeņu kokteili!