giveaway un I will eat it konkursa rezultāti un brīnišķīgie iespaidi

tie, kas aktīvi sekoja līdz konkursiem, paziņoju, ka šodien beidzās gan I Will Eat It konkurss, kurā varēja laimēt Upene iepirkšanās somu ar veselīgiem labumiem, gan arī Woodbox giveaway konkurss, kur gaidīju jūsu veselīgos stāstus, lai labākajam atdotu kastīti ar rokturīšiem un svaigiem produktiem!..

paldies visiem, kas piedalījās sūtīja receptes un stāstus-kopumā es izvēlējos 6 favorītus un izlozēju vienu laimīgo! ..saņēmu vairāku lasītāju stāstus, no kuriem izvēlēties labāko bija tiešām grūti!.. šis bija ārkārtīgi iedvesmojoši, katrs stāsts bija unikāls, veselīgs un pats galvenais, visiem bija viens kopsaucējs-pieaugt veselīgumā, uzlabot ikdienas ieradumus un it īpaši visos bija jūtams liels,liels dzīvesprieks, ko es sajutu no visām vēstulītēm!.. man ir liels prieks, arī, ka visas dāmas, kas uzrakstīja atsaucās, ka iedvesmojas no upenes!  //..un vispār par vēstulītēm,ja vien vēlaties ar mani sazināties, -priecāšos no jums dzirdēt-rakstiet uz epastu: annijabormane@gmail.com 

I will eat it jau šodien paspēja paziņot, ka somu laimēja Elīna Neimane.. garda un svaiga receptīte-man ļoti piesaistīja apelsīns un ābols.. un starpcītu pavisam ko līdzīgu ēdām šorīt svaigēšanas ballītē! .. mīļi apsveicu Tevi un ceru, kādreiz satikt Tevi iepērkoties ar upene somu!.. hehe!.. savukārt, lai labumiņi, ko sarūpēju Tev noder un padara bioloģiski tīras un veselīgākas Tavas maltītes!..

Elīnas recepte: biešu salāti: vārītas bietes, apelsīns (nomizo, sagriež daiviņās), āboli (sagriež gabaliņos), spināti, saulespuķu sēkliņas. mērcei olīveļļa, sarkanvīna etiķis, mazliet cukurs un sāls (daudzumus katrs skatās pēc vēlmēm). //uz škīvja kārto spinātus, vārītās bietes (sagriež plānās šķēlītēs), apelsīnu un ābolu gabaliņus. atsevišķā bļodiņā sagatavo mērci - sajauc olīveļļu ar vīna etiķi, cukuru, mazliet sāli un varbūt vēl kādām garšvielām pēc saviem ieskatiem. pārlej pāri salātiem. pārkaisa ar saulespuķu sēkliņām vai, piemēram, sasmalcinātiem valriekstiem.

ar bungu rīboņu tagad paziņoju par WoodBox give away-dizaina kasti-groziņu.. to laimēja Kristīne Daukšte!.. drīzumā varēsiet arī izlasīt stāstu, ko saņēmu un arī atbildes no Kristīnes uz dažiem jautājumiem, ko papildus vēl jautā upene!.. ticu, ka šis noteikti palīdzēs ikdienu padarīt jaukāku un noderēs ne tikai mājās, bet arī dodoties, piemēram, kādā pinkinkā.. un runājot par našķošanos- arī Kristīnes groziņš būs sarūpēts ar veselīgiem, upene izmeklētiem labumiņiem!..

+ gribēju padalīties arī ar ārkātīgi jauku un veselīgu ilustrāciju, ko saņēmu no citas konkursa dalībnieces Kaivas! paldies! ..man ļoti patīk..tik skaisti un interesanti!

un vēl..varu jau jūs iepriecināt un sagatavot-pavisam, pavisam drīz būs vēl kāds brīnišķīgs, neparasts un pats galvenais ārkārtīgi veselīgs giveaway!.. sekojiet līdzi informācijai, jo pirmdien izziņosim noteikumus, kas nepavisam nebūs sarežģīti.. iepriecināt kādu ir tik patīkami.. xx.