tiecoties uz mieru un izcilību

sveiki, mani mīļie.. 

šajā nedēļā esmu saņēmusi daudzas vēstulītes, arī jautājumus par dažādām lietām un esmu iedvesmota!.. tas ir ļoti mīļi un jauki -paldies Jums par to.. par mīļo kautrību un visu pārējo!.. i like!

pēdējā laikā esmu mazliet norimusi dzīvojot!.. pati ar to neliekos mierā! -gribās lielāku tonusiņu dzīvojot!.. vēl vairāk darīt.. vēl vairāk sniegties uz izcilību! ..vakar tīrīju māju un domāju par to, ka, ja vien visu darot ar izcilības apziņu-nekas nevar neizdoties.. protams, visam ir vajadzīga pacietība un nekas nenotiek arī uzreiz.. bet kopumā, es uzskatu, ka tādā veidā ir iespējams sasniegt labāko rezultātu un augstākās virsotnes! un tas ir attiecināms uz visu- stādu audzēšanu uz palodzes, ēst gatavošanu, otra cilvēka mīlēšanu!.. uz darbu, ko katrs daram un gribam paveikt!  tas ir tas, kas katru dienu mani dzen uz priekšu, kas mani iedvesmo dzīvot, būt par labāko sirdsdraugu, par labāku cilvēku un vēl labāku upenes bloga autori! 

..šonedēļ Lieldienas ir svarīgākais notikums! .. kādi plāni jums? -es Lieldienās no rīta došos uz agro dievkalpojumu un pēc tam dienu pavadīšu ar ģimeni! ..laiks solās būt jauks un visticamāk, ka mums būs dārza pikniks.. -sanākam visi kopā, apmēram, 18 cilvēki, ieskaitot arī mazulīšus! ..ja būtu arī tie mīļie, kas dzīvo ārzemēs, skaits būtu 27!.. kā tas viss izskatīsies-mazu weekend reportiņu arī parādīšu jums, iekš weekend details! 

vēl es praktizēju mieru- mācos būt mierīga, par lietām, kas mani uztrauc un padara nervozu!.. šķiet, ka tajā slēpjas dzīves māksla-it īpaši sievietēm +arī tas ir viens no instrumentiem kā dzīvot labāk! ..tādēļ, lai jums mierīgi, jauki un īpaši Kristus Augšāmcelšanās svētki!

..centīšos ielikt vēl dažas receptītes, ko biju plānojusi un ļoti gribu dalīties arī ar dažiem paņēmieniem kā dabīgi krāsot olas, jo ticu, ka tā daudziem ir svarīga sastāvdaļa!.. 

xx.

- nedēļas iedvesmas linki -

- par tām neikdienišķajām un aizmirstajām dzīves sajūtām

- atļauties 

- redzēt skaistumu vienkāršumā /fotogrāfija

- tā es gribu būt un dzīvot-mīlot!

- šī pavasara must do ..jeb*make

- svinēt svētkus skaistāk

- ziedēt un smaržot 

//foto: Alise Podniece