dalīties ar dzīvi ir privilēģija!

IMG_4229.JPG

vai atceraties, kad bioloģijas stundā skolotāja stāstīja par smadzeņu darbību?.. par to, kā nervu šūnas nodod tālāk informāciju.. mana skolotāja vienmēr izmantoja rokas (kustinot tās, kā čūskas un rādot kā nervu šūnas pārvietojas pa ķermeni)+ papildināja to ar nepārspējamu stāstījumu!.. tas ir aprīnojami, ka viss mūsu ķermenis mijiedarbojas no apkārtējās vides.. -šonedēļ mani līdz šim pārņēmis mazliet melnāks vilnis kā ierasts!.. pirmkārt-tik daudz sastaptu vīriešu ne labākajā stadijā.. man sirds sažņaudzās, kad ko tādu redzu, vienu dienu strādāju mājās uz palodzes, skatos pāri ielai iet sieviete, ratiņos vedot zīdaini,blakus, ar viņiem kopā iet vīrietis, kas smēķē!.. kā kaut kas tāds vispār ir iespējams? -es tādus cilvēkus nesaprotu!.. tieši ar kuru smadzeņu daļu viņi domā?! ..citu dienu-atbraucu uz rīgu no lauku mājas, izkāpju no autobusa un skatos pretī mazs puisītis- jaunāks par 10 gadiem ved savu piedzērušos tēvu pie rokas! ..šādās reizēs man tik ļoti gribas cilvēkiem pateikt visu ko domāju!.. -vakar tika nozagts mans ritenis.. sajūta nenormāli pretīga, bet vismaz par to, man sirdī ir pilnīgs miers.. protams, asaras izraudātas un tas viss joprojām arī sāp, bet neatmetu cerību, ka varbūt vēl tuvākajā laikā tas tomēr arī uzradīsies.. (mīļš paldies visiem, kas nošēroja šo ziņu facebook, tieši tam arī par godu ir šīs dienas virsraksts!..) ..šodien gan nesavaldījos.. -rīgas dzīvoklī pagalmā nereti skolnieki nāk pīpēt,.. pavasarī un vasarā turam logus visu laiku vaļā- sabļāvu, lai iet prom un nenāk atpakaļ-citādāk izsaukšu policiju.. pilnīgi satrakojos!.. pašai tagad ritīgi smiekli nāk, bet fakts, ka dzīvoklī nāk tā smaka un, ja vēl zinu, ka blakus mājās dzīvo mazi bērniņi man nedeva nekādu robežu beidzot arī izdarīt ko tādu.. -šī ir viena no lietām par ko tiešām varu aizsvilties! taču kāds kaimiņš pagalmā gāzē savu mašīnu, jo kaut kas ir saplīsis.. citreiz tas notiek arī 11-12 naktī.. -šodien nogāju lejā un informēju šo kungu, ka viss pagalms ir ar viņa dūmiem un tas nāk arī iekšā dzīvoklī.. labi, vismaz, ka viņš bija tik laipns un saprotošs, solījās uz priekšu to nedarīt.. tā nu mani nervi šonedēļ izpaudās.. -starp mierīgu iekšēju klusumu sevī un vētru uz āru.. 

IMG_4234.JPG

bet es joprojām skrienu savu skaisto maratonu.. ticu, ka nevienmēr visas lietas un sīkumi ir tikai skaistās krāsās! dzīvē notiek arī tādas reizes, kas nogāž no iedomātajiem kalniem, bet liek atkal celties un doties uz priekšu no jauna.. arī tādos brīžos jāprot dzīvē saskatīt labais un skaistais.. paldies par atgādinājumu, paldies, ka esat un ar to vien jau pietiek!

šajā nedēļas nogalē-svētdien no pulksten 10.00 uzņemšu viesus Innocent cafe (Illy) brančā!.. ļoti gaidīšu un priecāšos satikt arī jūs!.. viesi varēs cienāties ne tikai ar labām brokastīm, bet arī ar upene spēka kokteilīšiem! tiekamies! xx.

- nedēļas iedvesmas linki -

balts

- un kāds ir jūsu ideālais rīts?

- tepat prom

- spēks vienkāršībā un skaistumā

- ieraudzīt ikdienas sīkumus citā rakursā

- zaļš

- par skaistu ironiju

- izejot no ierastajiem ikdienas rāmīšiem

//foto: Alise Podniece