svinēt katru elpu

es vēl joprojām saņemu komplimentus un uzmundrinājumus saistībā ar blogu!.. tiešām liels paldies jums visiem par to! tas mani ļoti paceļ, iepriecina un iedvesmo, ka mani pieņem tieši tādu, kāda es esmu.. -ar savu gaumi, garšas izjūtu, redzējumu, zināšanām.. un vēl, un vēl! ir tik daudz lietu, ko gribās pateikt un īstenot, bet tajā pašā laikā negribu arī visu atklāt uzreiz!.. tādēļ visas idejas- tēmas un citus pārsteigumus rakstu manā ideju blociņā, lai tas krājās un īstenojas!..

..sāk tecēt kļavu un bērzu sulas..gatavoju mazu rakstiņu par to, bet tas patiešām nozīmē, ka pavasaris ir tepat, tepat!.. tāpat arī jau strazdi atlidojuši un dzied savu dziesmu.. kas savukārt nozīmē, ka ir jāsteidz pa brīvdienām uzstādīt jaunos būrīšus, lai viņiem ir kur apmesties!.. man tas viss ļoti patīk un smarža, kas gaisā jūtama pilnīgi apdullina prātu!..

1394185426.132760.IMG_8697.JPG

vakar vakarā aizgāju uz centrāltirgu vienkārši iziet caur ziedu tirgu, tulpju lērumi mani nenormāli iedvesmo un mana sirds uz to paliek pilnīgi mīksta!.. lai arī 8.martu sevišķi neatzīmēju.. man ļoti patīk uz ielas redzēt vīriešus-saposušos ar ziediem rokās un mazliet satrauktus.. sievietes, kas smaida un tur rokās skaista puķes!.. ziniet tieši kādēļ es to negribu svinēt?..manuprāt, katru dienu ir jāapliecina to, cik īpaši un svarīgi mēs esam viens otram!.. ir jānorāda uz skaistām īpašībām, jānoskūpsta, jāsamīļo un jāpasaka-es mīlu tevi!.. jāiepriecina biežāk ar ziediem, pārsteigumiem!.. jā, iespējams, tas var palikt "par daudz".. bet māksla ir tur-kā mēs to izrādam otram vai kā to pieņemam! un īstai mīlestībai robežu nav! protams, svētki ir svētki, bet es esmu par to, ka mums katru dienu ir jādzīvo svētku sajūtās! .. jo patiesībā katra diena, kad varam būt kopā un elpot ir svētki!.. tāpēc gribu arī sievietes aicināt rīt mazliet padomāt par saviem vīriešiem un iepriecināt viņus.. jo jāmāk ir ne tikai ņemt, bet arī dot!.. un tā devēja loma arī ir ārkārtīgi īpaša-tu gatavojies, tu domā par to, ko iepriecināsi, tu gribi pārsteigt.. tās ir sajūtas, kas man vēderā liek virpuļoties tauriņiem!.. lai jums skaistas, priecīgas un mīļas brīvdienas!

šoreiz dalos ne tikai ar saviem iedvesmas linkiem, bet arī ar Half moon run kompozīciju- Drug you.. pēc pagājušās nedēļas nogales, kad kāds draugs man atklāja šos vīriņus, esmu "uzsēdusies" uz šīs grupas!

- nedēļas iedvesmas linki -

-apvieno to, kas tev patīk un saista visvairāk!

-ne visam dzīvē ir jābūt tā, kā kāds to ir pieņēmis

-pacel niku?..no kurienes vispār radies nosaukums picknic!!

-men with a dog /*vīrs ar suni

-ielaid matos pavasari

-skaistums neslēpjas eiro remontā!

-smarža, ko var sajust tikai vienā vietā

-mājās..