BLOG: dzīve ir skaista un paldies par to!

vakar upenīte īpaši priecājās, jo pagājis jau mēnesis, kopš te šiverējamies!.. es joprojām saku paldies!.. joprojām priecājos par labajiem un skaistajiem vārdiem, kas tik ļoti iedvesmo un mudina mani darīt vēl vairāk, jo redzu, ka tas cilvēkus uzrunā un iedvesmo!.. paldies, ka jūs to visu sakiet!.. paldies arī par tiem vārdiem, kas pamāca būt uzmanīgākai precizējot dienas un rakstot vārdus!..

paldies dzīvei, kas man nekad vairāk neliks spiest FORMAT CF CARD!.. es diemžēl nevarēšu jums parādīt savu Londonu!.. atgriezt spējām tikai 3 bildes!.. visas pārējās ir deformētas! ..ok, es cenšos to aizmirst, bet tāpat ir baigi sāpīgi!.. es katru dienu nesu visur līdz kilogramu smagu kameru un ar aifonu iefilmēju tikai dažās lietas, bet kameras bildēs, protams, nebija ierastais big ben, london bridge utt, bet gan lietas, ko es maldīdamies meklēju vai absolūti nejauši uzgāju!.. jā, protams, es visticamāk dalīšos ar dažiem linkiem par to visu, bet nebūs tā mana pievienotā vērtība!.. visi mani mierina ar to, ka būs iemesls atkal aizlidot uz turieni!.. man šķiet, ka nākošo gala mērķi es izvēlēšos kādu citu, jo nejutu tik ļoti vairāk Londonu kā savu vietu un pilsētu!.. 

 šonedēļ mājās lampai uztaisīju papīra dzērvītes.., kas piedod uzreiz tādu daudz lielāku mājīgumu.. 

šonedēļ mājās lampai uztaisīju papīra dzērvītes.., kas piedod uzreiz tādu daudz lielāku mājīgumu.. 

-pēdējā laikā es vispār ļoti novērtēju mājas!.. šķiet, ka nekur citur uz šīs pasaules nav labākas vietas!.. nekur nav mīļāk.. nekur domas nav tādas kā mājās.. nekur un nevienu tu negaidi tik ļoti, kā mājās pārnākam tuvākos.. es domāju par to, ka biežāk gribētu nekur neiet, un dzīvot vienkārši tādā māju solī!..-esot pilsētā sanāk nepārtraukti kaut kur skriet un kaut ko darīt!.. vai jums ir kāda formula kā sevi piezemēt? ..vai arī tas ir pavasaris, kas velk ārā un kājās liek vilkt apavus un sēsties uz velo? grūti pateikt!.. es esmu laimīga un paldies par to Rīgai, kur varu šeit darīt skaistas dienas..  katru arvien labāku un pilnāku mīlestības-iepazīstot un darbojoties kopā ar brīnišķīgiem cilvēkiem.. ceru, ka arī jūs esat laimīgi un skaisti pavadīsiet brīvdienas! xx. 

- nedēļas iedvesmas linki - 

vieta, kur slēpjas sievišķīga elegance un inteliģence +50g māksla

skaistie ikdienas sīkumi slēpjas mūsu pašu rokās

vienīgā ziemas izpausme, ko ir iespējams uzņemt visu cauru gadu..

ļaut bērniem izjust, praktizēt un būt pašiem *vispār paskatieties šo blodziņu.. ļoti jauks un ģimenisks

ieplānot šovasar 3 dienas in to the wild 

iemācīties brīvību nelikt rāmjos

vai jūsu happy ir redzams citiem?.. ja nav, tad diez vai tas ir īsts happy! 

darīt dienas neparasti

// foto: Anete Sidlovska