//BLOG: klusums pirms vētras

nu ko.. pavasaris ir iestājies!.. nesen lasīju, ka pārmaiņas notiek trīs dienas pēc 20.marta..tādēļ visu šo laiku drīkst svinēt un priecāties.. bet pagājušonakt vairākās vietās dārdējis pērkons un varbūt jau drīkst sēdēt arī zemē! ..dienas paskrējušas un man nav ne jausmas kā!.. pēc atgriešanās no Londonas es esmu vairāk pazudusi nekā esot tur.. pēc atlidošanas es nejauši izdzēsu visas bildes!.. nu gandrīz visas.. viena diena datora bija ielādēta.. tad nu tagad es cīnos par to atgūšanu!.. priecīgā ziņa ir tā, ka atmiņas karte uzrāda failus!.. bēdīgā ziņa- es neesmu tik gudra tehnikas lietās, lai mācētu tos izdabūt laukā!.. par laimi man ir vairāki pazīstami cilvēki, kas to māk un es ļoti ceru jau nākošnedēļ dalīties ar to, ko es tur atradu!.. pirmais pārdzīvojums jau pāri, bet joprojām esmu diezgan bēdīga par to, jo šis viss pamatīgi sarežģī dienas!

otrdien apmeklēju ļoti īpašu un skaistu koncertu Doma baznīcā, kurā uzstājās Peter Broderick!.. ļoti daudz šo mākslinieku klausījos pirms 4 gadiem, tādēļ bija jauki dzirdēt dzīvajā!.. man patika, bet līdz galam nevarēju izbaudīt-visa bilžu lietiņa bija notikusi pirms pāris stundām un joprojām nespēju to atmest no galvas! .. iesaku paklausīties!

jā.. esmu saaukstējusies un tādēļ lūdzu piedošanu, ka dažas lietiņas ir aizkavējušās!.. apsolu, ka nākošnedēļ jau viss būs ierastajā upene darbībā un dzīvībā!.. +man ir arī vēl lērums jaunu, priecīgu un interesantu ziņu!.. visu neatklāšu.. bet vienu no tam jūs varēsiet redzēt jau nākošnedēļ-saistībā ar attēlu apakšā.. un būs arī jauks konkursiņš tam par godu!.. 

mums mājās šodien būs talka!.. kādi plāni jums brīvdienām??

ceru, ka baudat pavasari!. to smaržu un šarmu, kas šādā laikā valda Rīgas ielās!.. tas ir viens no maniem mīļākajiem laikiem..,kad ikvakara skrējieni ir paši labākie un varētu līdz pat vēlai naktij pēc tam braukāt ar riteni.. bet vēl īpašāka sajūta ir, ja tikko nolījis lietus un gaiss ir pavisam silts!..nevaru sagaidīt to visu! xxx.