BLOG: viena diena pirms piektdienas

es jau solīju, ka iedvesmas linki no pagājušās nedēļas un mana sleja nav pazudusi.. dēļ ceļojuma nepaguvu ar jums tajā dalīties.. bet nu brīdis pārdomām un iedvesmai.. 

..kamēr pasaule steidzas attīstīties, lai "vienkāršotu un sakārtotu lietas"- viss īstenībā šķiet tieši pretēji-reāli sarežģīts.. ceļi, mašīnas, kas ļautu lietas padarīt ātrāk.. pat ēdiens tiek audzēts ar domu- ātrāk un izdevīgāk.. vai tas ir dabīgais ritējums, izjaucot ierasto kārtību un izzāģējot kokus??..šķiet, ka ar visu šo izdevīgo attīstību cilvēki saslimst daudz vairāk ne tikai fiziski, bet arī mentāli.. nepārtraukti dzīvo stresā un ietekmē ne tikai sevi, bet arī vidi.. -dabā noris pārmaiņas, kas visus izbrīna.. un cilvēks tādā automātiskā stulbumā pat nepadomā-kas to visu izraisa.. 

es domāju par vienkāršību, -cilvēks ar to piedzimst, bet laika gaitā pieaug un sabūvē sev galvā 99stāvīgus torņus.. vajag to, šo un vēl kaut ko.. bet pēc tā-vienkāršība un pazemība ir visgrūtākais, ko sevī praktizēt un dabūt atpakaļ.. pēkšņi- sākotnējais vienkāršums ir vissarežģītākais!.. to pat vienkārši ir grūti aprakstīt!..

es iedvesmojos no dabas- no tā, cik vienkārša, "DABĪGA" un skaista tā ir!.. patiesībā tai neko nevajadzētu pieliek klāt vai atņemt, jo tā pati māk izdzīvot.. tāpat arī cilvēkam vajadzētu balstīties uz dziļākām vērtībām.. rūpēties par savu ķermeni.. būt draudzīgiem un mīļiem vienam pret otru-nevis karot! nepieprasīt sazin ko, bet gan pieņemt cilvēkus tādus, kādi tie ir!.. pirkt pēc iespējas mazāk.. iet vairāk ar kājām, nevis garāžā turēt 4 dažādas mašīnas.. dzīvot vienkāršāk, tajā pašā laikā skaisti!.. 

IMG_0706.JPG

es ļoti gaidu, kad viss sāks augt.. jā..-tagad uz palodzes mīt dārziņš.. bet tas brīdis, kad visiem kokiem sprāgst pumpuri.. no rīta vai vakarā saplūc tikko no zemes izlīdušās nezālītes salātiem vai kokteilim- tā ir vienkāršība, kurā slēpjas pats dārgums, ko daba mums dāvina!.. tādēļ gribu jūs aicināt šoreiz arī padomāt par vienkāršumu.. par to,  no kā varbūt varam atteikties.. par to, kas nemaz mums nav vajadzīgs un bez kā var iztikt.. arī mājās- varbūt stāv kaut kādas mantas, ko nemaz neizmantojat, bet citam tas ļoti noderētu un iepriecinātu! bet saistībā ar attiecībām-es aizvien biežāk konstatēju to, ka visvarīgākais, lai otrs būtu laimīgs, piepildītu savus sapņus.. un mans lielākais prieks ir to atbalstīt,palīdzēt un redzēt, ka otra laime,sapņi un viss, ko tas sevī ietver-liek otra acīm mirdzēt!... lai pietiek spēks-nolaisties vienkāršībā un pazemībā, kas īstenībā ir visdārgākais,kas cilvēkam un dabai var būt!

mīlestībā.

-/A.

-nedēļas iedvesmas linki-

- dzīvot ar pasaules sajūtu un mīlestību sevī 

- tā padejot un justies laimīgam

- turēt tik skaisti 

- radītāji 

- sajust sajūtu

- svētku skaistums slēpjas tīrā vienkāršībā 

- skaistāka neveiklība nav iedomājama!

- uz brīdi es būšu koks..