**par priecīgu pavasara iedvesmu

upene lv nosvinējusi savu dzimšanas dienu un par to jāsaka paldies katram, kas vakar ienāca šeit ciemos!  milzīgs paldies par tik daudz labiem vārdiem un atzinībām! ..vēsture to visu sagleznojusi skaistā lapā un manā atmiņā šis 2014. gada 27. februāris būs iegūlies īpašs!.. es īstenībā nemaz nevaru izteikt savu prieku un laimi! ..paldies!

tagad tikai ar to visu ejam tālāk uz priekšu!.. esmu iecerējusi daudz dažādas tēmas un slejas ar ko iknedēļas jums dalīšos,- lai iedvesmotu uz veselīgo, kā arī atklāšu dažādus noslēpumus, ko atrast šajā ziņā Rīgā!.. viss sāk plaukt, atdzīvoties un gatavošanās vasarai dod milzīgu iedvesmu un enerģiju, bet vēderā no tā kutina taureņi!.-.tādēļ esmu uzlādēta deviņdesmitdeviņos stāvos ārkārtīgi pozitīvi un gribu to nodot arī jums!..  

es ceru, ka esat ieplānojuši šajās brīvdienās dažādas aktivitātes, kas saistītas ar rakstiem, ko biju salikusi vakar! ..varbūt jau kādu no lietām pat esat pārrunājuši un šodien praktizējat.. redzēju, ka kāds jau bija paspējis uztaisīt veselīgos kokteilīšus, bet tie, kas paslinkojuši -iesaku ļoti padomāt par lietām kā ieviest veselīgāku dzīvesveidu, un izaicinu jūs uz 20 idejām, ko varējāt atrast te. drīzumā saistībā ar to izsludināšu arī mazu konkursiņu! otrkārt brīvdienas ir labākais laiks, lai uzsāktu veidot savu dārziņu vai diedzēšanas burciņu, ..kas zem tā slēpjas un kā izdarīt to, atradīsiet sadaļā kalendārs! bet ārpusmājas aktiviāšu sarakstā varat iekļaut došanos uz Kalnciema tirdziņu vai aiziet mierīgā brīvdienu garā papusdienot uz kādu no slow food vietām Rīgā! savukārt laiku, kam veltat dodoties uz ierasto veikalu, iespējams, varat pagarināt un apmeklēt arī kādu no foršākajiem eko veikaliem

 

es pati šo nedēļas nogali esmu saplānojusi samērā līdzīgi, -šodien skriešu pa veikaliem pēc produktiem, jo šovakar būs brīnišķīgs veselīgo kokteiļu pasākums, par ko padalīšos jums jau nākošnedēļ!.. rīt no rīta raw ballīte draudzeņu lokā, kurā pasniegšu mazu meisterklasi saistībā ar diedzēšanu.. bet pēc tam došos baudīt svaigo gaisu ārpus Rīgas!..

ar šo sleju dalīšos jums katras nedēļas piektdienā + pievienošu arī savus skaistākos nedēļas iedvesmas linkus! lai Jums jaukas brīvdienas..

/A.

-nedēļas iedvesmas linki-

 

-pavasari uz palodzes

-kur citrusaugļu koku smagums ir apburošs un saule liek acīm sažmiegties laimē

-augstāk par zemi

-don't grow up-it's a trap! //*neizaudz, tās ir lamatas!

-laižam ielās

-sniegpulkstenīt'

-visur kopā

-daudzdimensiju siltums ziemā