par to, kas bijis un to, kas tikai vēl būs

sveiki, mīļie lasītāji.. 

pirmkārt, gribu pateikt paldies par jūsu uzticību un arī pacietību!.. -par to, ka ienākat apskatīties-vai nav parādījušies kādi jaunumi un tāpat arī paldies jaunajiem sekotājiem, kas ikdienas pieseko, ielaikojot upenes facebook lapu!.. 

pēdējie mēneši ir bijuši ārkārtīgi mierpilni, kad dzīvot šķita vislabāk mazliet apstājoties, daudz elpojot un esot harmonijā pašam ar sevi-sajust to, ko dzīve vēlas atklāt.. kas ir tas, ko šī pasaule vēlās no manis šobrīd un kā, lai to vislabāk un pilnīgāk izpildu.. es to novēlu katram, jo tikai apzināšanās, ka katrs daram to, kas mums ir tiešām jādara-darīs laimīgu! ..papildus tam, mēģināju iespēju robežās arī  ielikt kādu rakstiņu, bet manā piezīmju blociņā radās idejas par tēmām, ko vēlos vēl uzrakstīt un receptes, ar ko dalīties arī jums!.. ir tapis uzmetums upene mag* //issue nr.2., kas varētu iznākt Janvārī un bez tā arī kādi lieli jaunumi un pavērsiens noteikti arī upene saturā, kas gaidāms 2015.gadā, bet tas, lai paliek vēl pie manis. 

ar prieku ziņoju, ka decembrī ir gaidāmi vairāki GIVE AWAY ar tiešām vērtīgām un, protams, veselīgām lietiņām un labumiem, kā arī dažādas iedvesmas skaistajam ziemas svētku gaidīšanas laikam! ..man šogad tiešām gribas izjust jau laiku pirms Ziemassvētkiem to svētku skaistumu, citādāk katru gadu jāklausās, ka svētki tik ātri pagājuši.. -es ticu,ka mēs varam sākot no 1.adventes klausīties koraļus, mazliet izdekorēt māju, gatavot ēdienus ar svētku smaržu, kā arī iepriecināt citus ar maziem pārsteigumiem!.. uz to arī centīšos jūs iedvesmot! bet šodien ilgu laiku arī nebijuši-

-upene iedvesmas linki-

- mērvienība, kas nosaka gatavību ziemai

- vairāk pateikties un skaidri zināt, par ko pateikties!

- greznība nav vērtējama dārgumā, bet gan lietu īstajā smalkumā..

- par rītu skaistumu sejā*

- neviens nav teicis, ka uz aploksnes jābūt tikai pastmarkai un adresei!

- gaismas slepenie elementi

- 15g laimes ..filma, ko iesaku!