vērtīgā matcha tēja un GIVE AWAY konkurss

uzņemt pilnvērtīgu- vitamīniem bagātu maltīti nav vienkārši. par to ir ļoti jāpiedomā, lai viss, ko uzņemam būtu sabalansēts un nekā netrūktu. šos pūliņus arvien no jauna atvieglo dažādi produkti, ko šeit Latvijā tikai tagad sākam iepazīt un pieņemt savā ikdienas uzturā. tās ir dažādas saknes, ogas, aļģes, lapas u.c. augu valsts produkti, kas palielinātā  daudzumā satur dažādas uzturvielas, ko ar vienkāršiem ikdienas produktiem nodrošināt ir grūtāk. šoreiz mazliet par matchas tēju, ko sadarbībā ar matcha.lv-piedaloties konkursā būs iespēja arī iegūt 4 laimīgajiem!

dažādi pētījumi pēdējā laikā liecina, ka dzerot ikdienas matchas tēju - cilvēks palielina savu fizisko un garīgo veselību, kā arī slimo daudz retāk vai pat nemaz, jo matcha pasargā no slimībām un augstais antioksidantu saturs-cīnās ar brīvajiem radikāļiem un organismā esošās šūnas uztur stipras un veselas.

matcha nevien fiziski nodrošina cilvēka labsajūtu, bet arī garīgi liek justies daudz mundrākam un mierīgākam, kas ļauj cilvēkam skaidri un nosvērti pieņemt lēmumus un tikt galā ar ikdienas darbiem. brīnumaini, ka matcha savā iedarbības ziņā ir efektīvāka par kafiju, tomēr atšķirībā no kafijas pupiņu sniegtās enerģijas-matcha satur daudzus vērtīgus vitamīnus, bet nesaturot piesātinātu kofeīna līmeni! sīkāk par matchas labumiem, vērtību un labajām īpašībām atradīsiet matcha.lv

starpcitu-matchas tējas pulveri var dzert tāpat ar siltu vai aukstu ūdeni, vai arī pievienot klāt smūtijiem, kūkām, saldējumam un citām ikdienā gatavotajām maltītēm!..

GIVE AWAY KONKURSS

šoreiz nolēmām, ka konkursam sekosim līdz facebook, kur jums jādalās ar šī ieraksta postu, kas atrodams upene facebook lapā un daloties-jāmin trīs vārdi vai salikumi par matchas tējas vērtību, kas sākas ar burtu A. šos vārdus atradīsiet matcha.lv mājaslapā.

pēc 2 nedēļām, 29.10.14 vakarā izlozes kārtā no visiem, kas būs dalījušies -noskaidrosim 4 laimīgos, kur katram būs iespēja iegūt 30g matchas tējas 13eiro vērtībā! ..šoreiz matcha GIVE AWAY būs iespēja iegūt 1- karameļu, 1-vaniļas, 1-siera kūkas un 1-butterscotch ledeņu matchas tējas pulverus, kuriem atšķirībā no parastā matchas pulvera ir mazliet saldenāka garša. -piedalīties var jebkuršs. nav obligāti jādzīvo Rīgā! ja esi citur-aizsūtīsim Tev matchu pa pastu. 3-2-1 aiziet! 

// ARCHIEVE:

 enerģiskais-antioksidantu matchas rabarberu kokteilis

pavasara krēmīgais matcha pesto ar salātiem