//receptes: šokosmūtijs ar avenēm un mango

vasaras aktīvais režīms un siltais laiks tā vien liek uzvilkt kājās sandeles, skriet un būt laukā. atkal pagājis krietns laiciņš, kopš pēdēja ieraksta.. tagad baudu, ka mans laiks pieder bērniem un nekas nav dārgāks par to! bet gribu cerēt, ka pienāks dzīvē brīdis, kad es varēšu vairāk arī padalīties un rakstīt.. bet es no sirds ceru, ka jums ir brīnišķīgs pavasaris, smaržīgs, priecīgs un bagāts neaizmirstamu mirkļu un notikumu kopā ar mīļajiem. kamēr blogs klusē "mūsudienām" šobrīd vairāk varat sekot instagram.

šodien, kamēr Gabšuks čuc diendusiņu publicēju šo smūtija recepti, kas ir sātīgs, bet reizē arī atsvaidzinošs un ļoooti garšīgs. -ideāls siltajām dienām, kad nav ne daudz laika, ne arī neko daudz ieēst negribas, bet gribas iepriecināt mīļos ar kaut ko garšīgu un veselīgu. lasīt vairāk:

//dzīvesstils: mūsudienas- ceļojuma piezīmes // 2.diena, prom no pilsētas pretī mieram, Annas hotel + idejas našķiem, aktivitātēm un rotaļām ceļā

pēc mazas pauzītes seko turpinājums mūsu ceļojuma- piedzīvojuma aprakstam.. nākamajā dienā pēc brauciena uz Kuldīgu, devāmies uz otru Latvijas pusi- Vidzemi, drusku aiz Līgatnes- Amatas novadu, taisnā ceļā uz Annas Hotel.. sākumā plānojām vēl piestāt Mores dabas parkā, kas atrodas pa ceļam, bet tā kā pienācīgi nebijām sagatavojušies, nepaņemot līdzi gumijas zābakus, nolēmām izlaist šo pieturpunktu un braukt lūkoties mieru.. Annas ir īpašas ar savu klusumu, parku blakus muižai, dizainu un spa. arī šo ceļu turpinājām ar mūsu draudzenītēm, līdz ar to šīs sanāca tādas “mammu brīvdienas”, kad braucienu baudījām ar jauno Renault Grand Scenic.. 1.dienas iespaidus atradīsiet šeit. šajā rakstā atradīsiet arī idejas našķiem un dažādas aktivitātes un rotaļas, kas mazajiem pasažieriem palīdzēs ceļā ♡ bon voyage! lasīt vairāk: 

//dzīvesstils: mūsudienas-ceļojuma piezīmes //izbrauciens ar Renault GRAND SCENIC 1.diena

atver acis-drusku apmācies, ir pirmā aprīļa diena, -brīvdiena. paēd rīta putru, sataisies un dodies ceļā - tas nav nekāds joks, bet gan mūsu piedzīvojums nedēļu atpakaļ! ..devāmies nedēļas nogales izbraucienā nevis kā ierasts ar mūsu ģimenes auto, bet gan izmēģinājām un tiešām izbaudījām braucienu ar jauno Renault GRAND SCENIC.. šodien padalīšos ar iespaidiem un redzēto ceļojuma pirmajā dienā, kad mērojām ceļu pa Kurzemes plašumiem līdz Kuldīgai. tā kā Ģirtiņam tieši šī nedēļas nogale visa bija aizņemta ar turnīru un spēlēm, piedzīvojumos devāmies ar mūsu pastaigu draudzenītēm. lasīt vairāk: 

//receptes: svaigie *raw BAUNTIJI jeb kokosriekstu batoniņi

IMG_9216.jpg

tuvojoties Lieldienām, kad bez gardumiem neiztikt, gribu dalīties ar vēl vienu veselīgo #našķētiesprasme recepti, šoreiz svaigie *raw bauntiji.. šīs gardums ir bērniem ļoti viegli pagatavojams pašiem un, protams, pašu gatavoti bauntiji garšo un izskatās daudz labāk par tiem, kas ir veikalā :) ērti, ka ledusskapī uzglabāt šo našķi var līdz 3 nedēļām, vai saldētavā pat 6 mēnešus! lasīt vairāk:

//receptes: saldētās jogurta-ogu končiņas #našķētiesprasme

šodien dalos ar nākamo #našķētiesprasme recepti- vieglajām jogurta-ogu končiņām, ko ļoti ātri ar Gabīti pagatavojām (neskaitot saldēšanas procesu)). tā kā Mazo Ekspertu skoliņas partneris ir Danonki, arī mēs drusku ietestējām šos jogurtiņus un padalīsimies ar GIVE AWAY kādam no jums, ko drīzumā meklējiet upene facebook..

reizēs, kad izvēlamies panašķoties ar piena produktiem, nereti tos papildinām ar augļiem vai ogām.. šoreiz saldēsim- negatavosim gan saldējumu, bet saldētās jogurta končiņas, kas noderēs ne vien ikdienā, bet arī ballītē vai reizēs, kad atnāk ciemos mazie draugi. šādas končiņas ir interesantāks un jautrāks veids kā pasniegt ierasto jogurtu ar augļiem un ja vien ir silikona formiņas-bērniem būs ļoti vienkārši tās pagatavot pašiem.. ierakstā arī par mūsu pieredzi, našķojoties ar piena produktiem. lai jums gardi! lasīt vairāk: