..par mums

_MG_8809.jpg

Labrīt, Labdien vai Labvakar. sveiki visiem un no sirds priecājamies, ka esat atvēruši upene.lv .

upene, sākotnēji- 2014. gadā, tika radīta mīlestībā uz dzīvi un veselīgu dzīvesveidu, lai uz to iedvesmotu arī citus. šobrīd, kad mūsu ģimenē aug divi mazi bērniņi -Gabriels un Pērle, visa dzīve pa lielam grozās ap viņu vajadzībām un vēlmēm.. līdz ar to mana galvenā nodarbošanās ir būt mammai un es neprātīgi mīlu savu ģimeni un mazos. vislielākā bagātība ir kopīgi mirkļi, ko atcerēties, tādēļ vēlamies arī dalīties un iedvesmot jūs ar mūsu ikdienu- piedzīvojumiem, sajūtām, garšām un atklājumiem, kas radušies, pateicoties mūsu burvīgajiem bērniem.

mūs aizrauj izbraucieni un ceļošana, muzeji, kino un grāmatas, dizains, mūzika un stils, ēdiens un veselīgs dzīvesveids. ar bērniem ne vienmēr tas viss ir viegli, bet viņi un viņu prieks mūs iedvesmo visvairāk. pats galvenais ir kopā būšana- skaistas bērnības atmiņas un neaizmirstami piedzīvojumi, kopā atklājot jaunu pasauli. darot rodas enerģija- tas mani iedvesmo un                                                                                                          dzen uz priekšu atklāt, piedzīvot un darīt vēl vairāk! ♡

 

laipni lūgti mūsu lielajā piedzīvojumā

-M Ī L E S T Ī B Ā -

/A & co

 

//ja vēlaties sazināties, rakstiet uz epastu annijabormane@gmail.com, centīšos atbildēt, cik ātri vien iespējams!

//receptes: GRILĒTA LAŠA UN SAULĒ KALTĒTO TOMĀTU PESTO RIGATONI RIGATE PASTA

Screen Shot 2017-10-16 at 02.32.59.png

25. oktobris ir Pasaules pastas diena, -mums tā baigi garšo! man vispār tas laikam ir mīļākais ēdiens kopš bērnības. atceros, ka vienmēr ēdot ārpus mājas izvēlējos makaronus un mamma bija šokā, jo pastu taču var paēst mājās. brīnišķīgi, ka kāds to izdomāja radīt. visiem zināmais Dobeles dzirnavnieks ražo dažnedažādas pastas un tādēļ ik gadu oktobri pasludina par PASTAS MĒNESI. šogad arī mūsu ģimene ir aicināta piedalīties Pastas ģimenes izaicinājumā un es labprāt arī šeit padalīšos ar mūsu gardajām pastām. ceru, ka jums noderēs iedvesmai to pagatavot kādās pusdienās vai vakariņās.

šodien šī-vienkāršā un ātri pagatavojamā, bet dikti gardā receptīte.. lai garšīgi! lasīt vairāk:

PASTKARTĪTES NO V A S A R A S!

wow. ČETRI mēneši. tik daudz. aizveru acis un ieelpoju- tirpiņas pārskrien, sajūtot aizgājušo vasaru. vai arī jums tā bija par īsu? mēs centāmies to no sirds izbaudīt-katru dienu, cik nu varējām un šeit ir bijis pamatīgs klusums! pat nebiju domājusi, ka tik sen neesmu neko rakstījusi-laiks skrien tik ātri. iesāku šo rakstīt augusta beigās un lasot Daigas rakstīto, ka viņai nācies no jauna ielogoties, lai uzrakstītu blogu, nešaubījos, ka arī man tas būs jādāra. neesmu aizmirsusi par blogu, par lasītājiem, kas gaida un reizēm (pēdējā laikā arvien biežāk) pajautā, kā mums iet un, kad gaidāms kāds jauns raksts. PALDIES! te nu varat ielūkoties un palasīt drusku kā mums iet un ko esam sadarījuši.

tik daudz kas ir pa šo laiku noticis. mums ir piedzimusi meitiņa! ja sekojat mums instagramā drošvien jau to nebūsiet palaiduši garām.. rokas ir pilnas un strādāju pilnu slodzi ar mazajiem, rūpējos par kārtību mājās, bet brīvajā laikā klusumā elpoju un pāri tam visam vēl cenšos smelties spēkus un iedvesmu, lai nepagurtu smaidīt un piepildīt mazo lielās vēlmes un vajadzības. centīšos pamazām atsākt savas idejas piepildīt arī šeit, kaut gan sirdī jūtu, ka vairāk to varēšu darīt, kad bērni paaugsies lielāki-šis laiks pieder viņiem. :)

dzīve ar diviem bērniem ir brīnumaina. šķiet, ka ir tāds lielāks miers, ko māsiņa mums atnesusi. tāda idillīte, sava mazā pasaule, kad viss griežas ap bērnu vajadzībām un labsajūtu. bērnība. uz abas rokas pirkstiem izskaitāmi rudeņi,  vasaras, pavasari un ziemas.. tik vien! saldējums, pankūkas, smaidīga mamma, tētis, kurš nekad neatteiks, cieši apskaus un lutinās. -laime. bezrūpīgi smiekli un nebeidzami milzīgi sapņi. tik īsti. nekas nav neiespējams un pasaule ir tik skaista. mēs esam blakus un mūsu galvenais uzdevums ir piepildīt skaistas atmiņas un lielu sajūtu tām sirsniņām, kas mazajās krūtīs mīt! viņu prieks ir mans prieks. 

šogad vairāk dzīvojāmies pa pilsētu. ilgojos pēc dienām, miera un piedzīvojumiem laukos, bet ticu, ka atkal nākamvasar vairāk izbrauksim, -kad Pērle būs paaugusies! tikmēr tepat netālu no pilsētas devāmies piknikos, pastaigās un lēnā garā, iepazīstot mūsu mazo meitenīti- vienkārši dzīvojām mierīgi, tuvumā mājām.. reizēm man gan šķiet, ka tāpat jau pa trakulīgo viskur esam bijuši. bet kā dzinulis Gabī katru dienu mostoties saka mamma-ārā :) devāmies vairākas reizes uz ZOO, uz mežu pie zirgiem, kur Gabī izjāj.. pilsētas kanālā barojām pīles un vienā dienā atnāca rudens, tapēc arī vienmēr, katru dienu vismaz vēlā vakarā izgājām laukā uz netālo laukumiņu vai stadionu, lai būtu vasarā un radītu skaistas bērnības atmiņas mazajiem. 

laiks ar ģimeni, draugu ciemošanās un kopīgi piedzīvojumi mājās vai dabā, -visskaistākie mirkļi ir esot kopā.  pasaulē-visapkāt mums blakus ir tik daudz skaistuma un prieka. te nu dažas pastkartītes kā mums ir gājis.. ceru, ka arī jums šī vasara atstāja zīmogu sirdī! uz drīzu.. -Annija♡

//receptes: šokosmūtijs ar avenēm un mango

vasaras aktīvais režīms un siltais laiks tā vien liek uzvilkt kājās sandeles, skriet un būt laukā. atkal pagājis krietns laiciņš, kopš pēdēja ieraksta.. tagad baudu, ka mans laiks pieder bērniem un nekas nav dārgāks par to! bet gribu cerēt, ka pienāks dzīvē brīdis, kad es varēšu vairāk arī padalīties un rakstīt.. bet es no sirds ceru, ka jums ir brīnišķīgs pavasaris, smaržīgs, priecīgs un bagāts neaizmirstamu mirkļu un notikumu kopā ar mīļajiem. kamēr blogs klusē "mūsudienām" šobrīd vairāk varat sekot instagram.

šodien, kamēr Gabšuks čuc diendusiņu publicēju šo smūtija recepti, kas ir sātīgs, bet reizē arī atsvaidzinošs un ļoooti garšīgs. -ideāls siltajām dienām, kad nav ne daudz laika, ne arī neko daudz ieēst negribas, bet gribas iepriecināt mīļos ar kaut ko garšīgu un veselīgu. lasīt vairāk: