//receptes: spinātu-ingvera kokossmūtijs

IMG_6365.jpg

gaidot pavasara tuvošanos tik ļoti sevī jūtu, ka ķermenim prasās svaigumu. dažnedāžādos veidos- svaigu gaisu, svaigu enerģiju kaut ko darot un piedzīvojot, bet visvairāk laikam to izjūtu, ka gribas svaigu ēdienu, jo tomēr aiz loga vēl tikai kūst sniegs. tā nu mēs te mēģinām apmierināt to pēc kā organisms sauc.. cik labi ir viņā spēt ieklausīties! un cik labi ir justies pēc tam, kad esi sevi piepildījis ar svaigumu, tas dod vēl lielāku prieku un enerģiju.. tāpēc gribu ar jums padalīties ar šo svaigo, bet reizē arī krēmīgo un gardo zaļā kokteiļa recepti. lasīt vairāk:

5 idejas, lai brokastu putru padarītu bagātīgāku

IMG_8145.jpg

es ilgojos pēc jaunām garšām mūsu virtuvē, lai arī mazie pēkšņi atkal ir kļuvuši ļoti izvēlīgi, ka gluži visu pagatavo vairs neēd, it īpaši Pērle. jau šajā ierakstā minēju, ka ļoti svarīgi ir būt labam piemēram, tupināt visu pēc kārtas piedāvāt un vienā reizē tas, ko līdz šim mazais neēda-iegaršosies..

-šobrīd gatavojam samērā vienkāršus ēdienus, lai pēc iespējas mazāk laika pavadītu gatavojot. bieži izmantojam “one pot” meals.. tomēr ierastās garšas ir apnikušas un ilgojos pēc kaut kā bagātīgāka, interesantāka!.. šodien tāpēc arī padalīšos ar brokastu receptēm, kas pagājušā gadā tapa sadarbībā ar Dobeles dzirnavnieka putriņām. kā jūs esat apņēmušies šogad padarīt savu ēdienkarti daudzveidīgāku? ceru, ka jums noderēs kādas no šīm idejām savai brokastu putrai! lasīt vairāk:

..jauns gads.

39442420_2111905338850805_8745357342339497984_o.jpg

svētki nosvinēti, siltas atmiņas kabatā un jau Jaunais gads ir iesācies - tik ātri laiks steidzas uz priekšu.. domāju, ka noteikti tāpēc daudzi ir apņēmušies dzīvot pilnvērtīgāk, mēs dzīvojam tik straujā laikmetā, kad elementāras lietas bieži vien kļūst sekundāras. ēst veselīgāk, vairāk nodarboties ar fiziskajām aktivitātēm, censties dzīvot harmoniskāk, -saskaņā ar sevi un reizē tomēr paveikt vairāk.. dzīve nav vienkārša, bet aiz sevis gribas atstāt paliekošo skaistu.

man arī , protams, ir apņemšanās dzīvot labāk un īstenot vairāk šajā gadā, plānot ikdienu, bet pats svarīgākais- būt klātesošai, sadzirdēt vienmēr apkārtējos, īpaši manas mazās sirsniņas, nevis būt “pagaidi, tūlīt..” mammai, kad ir iesākti kādi ikdienas darbi. un nav jau tā, ka to vajadzētu tik ļoti apņemties, tā tam vienkārši ir jābūt, bet reizēm es pamatīgi izgāžos.. šis brīdis ir tik īss, kad veidot svarīgākās attiecības mūsu dzīvē -vien mirklis dažu gadu garumā, veltīt uzmanību un laiku sev visdārgākajiem. es vēlos radīt vairāk kopīgas atmiņas, skaisto sev apkārt un radīt prieku vienkāršā ikdienā, nevis tikai svētkos! no sirds visiem gribu novēlēt, lai mēs būtu draudzīgāki- uz ielas pasveicinātos, uzsmaidītu viens otram, būtu laipnāki - nekautrētos padot roku, kad kādam tas var izmainīt dienu un ļaut izkāpt no skumju bedres.. lai mums visiem izdodas piepildīt savus sapņus un apņemšanās,- un rast laiku būt kopā!

laimi, prieku un veselību Jums mīļie! ♡

/A.

//receptes: ābolu pica

šodien gribu padalīties ar ļoti vienkaršu un ātru mūsu ģimenes recepti, kuras sastāvdaļas mums vienmēr būs mājās. mūsu ābolu pica. recepte, ko mazie tik ļoti labprāt gatavo paši.. -visa māja smaržo, - ta ir mūsu rudens sajūta! parasts darba dienas vakars vai svētdiena, kad atnāk ciemos ciemiņi- šīs ir našķis, kas vienmēr radīs sajūsmu un būs tieši laikā. var radīt atkarību :) lasīt vairāk:

//dzīvesstils: rudens pastaiga briežu dārzā

IMG_0124.jpg

somā līdz silts kakao un uzkodas - piedzīvojumi, ko atcerēties un kopīgi ko jaunu arī iemācīties. arvien vairāk sevī jūtu to, cik ļoti pietrūkst vairāk tā enerģija un iedvesma, ko varam iegūt tieši esot dabā.

man ļoti patīk izdomāt, ko varam darīt, kas mums rada vēl vairāk iespaidu un plašāku redzējumu par pasauli. piepildīts laiks ar bērniem ir, protams, nogurdinošs, bet tā enerģija un prieks, ko caur kopīgu, nedalītu uzmanību un aktivitātēm iegūstam- to neatsver nekas cits! ne jau tikai vasarā dodamies izbraucienos, vai ne? šoreiz gribu padalīties un iedvesmot jūs aizbraukt līdz Safari briežu parkam- Saulstari, kas atrodas Mores pagastā- drusku aiz Siguldas. lasīt vairāk: