..jauns gads.

39442420_2111905338850805_8745357342339497984_o.jpg

svētki nosvinēti, siltas atmiņas kabatā un jau Jaunais gads ir iesācies - tik ātri laiks steidzas uz priekšu.. domāju, ka noteikti tāpēc daudzi ir apņēmušies dzīvot pilnvērtīgāk, mēs dzīvojam tik straujā laikmetā, kad elementāras lietas bieži vien kļūst sekundāras. ēst veselīgāk, vairāk nodarboties ar fiziskajām aktivitātēm, censties dzīvot harmoniskāk, -saskaņā ar sevi un reizē tomēr paveikt vairāk.. dzīve nav vienkārša, bet aiz sevis gribas atstāt paliekošo skaistu.

man arī , protams, ir apņemšanās dzīvot labāk un īstenot vairāk šajā gadā, plānot ikdienu, bet pats svarīgākais- būt klātesošai, sadzirdēt vienmēr apkārtējos, īpaši manas mazās sirsniņas, nevis būt “pagaidi, tūlīt..” mammai, kad ir iesākti kādi ikdienas darbi. un nav jau tā, ka to vajadzētu tik ļoti apņemties, tā tam vienkārši ir jābūt, bet reizēm es pamatīgi izgāžos.. šis brīdis ir tik īss, kad veidot svarīgākās attiecības mūsu dzīvē -vien mirklis dažu gadu garumā, veltīt uzmanību un laiku sev visdārgākajiem. es vēlos radīt vairāk kopīgas atmiņas, skaisto sev apkārt un radīt prieku vienkāršā ikdienā, nevis tikai svētkos! no sirds visiem gribu novēlēt, lai mēs būtu draudzīgāki- uz ielas pasveicinātos, uzsmaidītu viens otram, būtu laipnāki - nekautrētos padot roku, kad kādam tas var izmainīt dienu un ļaut izkāpt no skumju bedres.. lai mums visiem izdodas piepildīt savus sapņus un apņemšanās,- un rast laiku būt kopā!

laimi, prieku un veselību Jums mīļie! ♡

/A.

//receptes: ābolu pica

šodien gribu padalīties ar ļoti vienkaršu un ātru mūsu ģimenes recepti, kuras sastāvdaļas mums vienmēr būs mājās. mūsu ābolu pica. recepte, ko mazie tik ļoti labprāt gatavo paši.. -visa māja smaržo, - ta ir mūsu rudens sajūta! parasts darba dienas vakars vai svētdiena, kad atnāk ciemos ciemiņi- šīs ir našķis, kas vienmēr radīs sajūsmu un būs tieši laikā. var radīt atkarību :) lasīt vairāk:

//dzīvesstils: rudens pastaiga briežu dārzā

IMG_0124.jpg

somā līdz silts kakao un uzkodas - piedzīvojumi, ko atcerēties un kopīgi ko jaunu arī iemācīties. arvien vairāk sevī jūtu to, cik ļoti pietrūkst vairāk tā enerģija un iedvesma, ko varam iegūt tieši esot dabā.

man ļoti patīk izdomāt, ko varam darīt, kas mums rada vēl vairāk iespaidu un plašāku redzējumu par pasauli. piepildīts laiks ar bērniem ir, protams, nogurdinošs, bet tā enerģija un prieks, ko caur kopīgu, nedalītu uzmanību un aktivitātēm iegūstam- to neatsver nekas cits! ne jau tikai vasarā dodamies izbraucienos, vai ne? šoreiz gribu padalīties un iedvesmot jūs aizbraukt līdz Safari briežu parkam- Saulstari, kas atrodas Mores pagastā- drusku aiz Siguldas. lasīt vairāk:

//receptes: baltais kokospiena-karamelizētu auzu pārslu saldējums

vasara un saldējums- kombinācija bez kuras vasara vispār nav iedomājama vismaz mūsu ģimenei! teju ja ne katru, tad katru otro dienu noteikti saldējums ir mūsu must do sarakstā, -ejot pastaigāties vai citreiz pat vēlu vakarā pārnākot mājās mazie grib panašķoties ar salčuku.. reizēm arī rīti uzreiz pēc pamošanās sākas, kad Gabi atskrien uz lielo gultu un atnes salčuku ar tik gardiem smiekliem un nebēdnīgām acīm. un kādēļ gan pa retam saldējums nevarētu būt arī brokastīs? mūsu mīļākais ir ikšķiles mājas baltais saldējums ar auzu pārslām. ja vēl neesat pamēģinājuši-kad vien ieraugiet iesaku to nogaršot! -izcils. kādā reizē mēģinājām to pagatavot ko līdzīgu paši ar kokospienu un sanāca šis.. ♡ ņammm! lasīt vairāk:

//iedvesmojies: ..PIE GALDA. iedvesma vasarīgam brančam un idejas kā bērniņam iemācīt sajust ēdiena garšu.

šoreiz vēlos padalīties ar foto stāstu iedvesmu kādai vasaras ballītei  vai vienkārši gardam brančam kopā ar draugiem.. spilgti atceros kā bērnībā aizvadījām vasaras kopā ar mammas draudzeņu bērniem, kas, protams, bija arī mani draugi.. mēs dodamies viens pie otra ciemos, braucam kopīgos izbraucienos, piknikos, ekskursijās.. ziniet-redzēt ir tik daudz ko un mēs dzīvojam ļoti skaistā zemē! pašsaprotami, ka neatņemama sastāvdaļa ir arī ēdiens. veselīgs, svaigs un garšīgs, tāpēc, lai bildes runā par garšu (ar receptēm padalīšos nākamajos ierakstos), gribēju uzrakstīt un iedvesmot kā ikdienā mēs ēdam un kā tas ietekmē bērnu ēšanas paradumus! lasīt vairāk: