V A S A R A // bērnības garša

IMG_7549.JPG

gluži gandrīz vai nemanot-atsteidzies jūnijs. nesaprotu, kur laiks tā aizsteidzas. nē, īstenībā jau saprotu-dzīve ar diviem bērniņiem ir tik ātra. aprūpēt, samīļot, izskolot, izklaidēt. nav viegli, bet skaisti, -tik daudz mēs kopā piedzīvojam. jo ātrāk piefiksēju, ka laiks tā skrien, jo vairāk cenšos ar viņiem kopā elpot, būt un pievilkt sev tuvāk, apmīļot.

šķiet, ka nupat aizvadīts skaistākais mūža maijs, tik ziedošs, smaržīgs, silts.. dažreiz-brīžos, kad esam kopā visi četri, mazie saguruši pēc garās dienas reizē raud, paskatos uz Ģirtī, mēs abi smaidām, skudriņas izskrien cauri. nu tā īsti.. tās raudas jau tūliņ beidzas, cik ļoti viņiem mūs vajag! tikmēr šeit pamatīgs klusums. atvainojiet. bet paldies, ka iegriežaties, rakstiet vēstules un apvaicājieties- tas dikti silda un piepilda sirdi. 

šodien jūnijs. -un sākas VASARA. atceraties, cik gan daudz nozīmē bezrūpīga bērnības garša? -sausas lūpas, vējā sapūsti, savēlušies mati, saulē sažmiegtas acis, smiekli, piedzīvojumi, garšīgs ēdiens zem ābeles vai jūras krastā, ko lielā izsalkumā tik gardi, ātri apēd.  brīdis, kad ēst garšo visvairāk un vakarā -iegāzies spilvenā, smaidi un acis pašas krīt ciet, nav ilgi jāiemieg.. man šķiet, ka vislabākā bērnības atmiņa un garša saucas VASARA. aizveru acis, atkal skudriņas sakutina vēderu. -atmiņas skrien garām aizvērtajiem acu plakstiem. es ar nepacietību gaidu, ko mums atnesīs šī vasara. un es to piefiksēšu, ķeršu, cik spēšu ar acīm un pierakstīšu, lai tā ir tā bērnības garša, kas paliek visspilgtāk un kņudinā vēlāk pakrūtē, atgriežoties skaistajās atmiņās, kad piedzīvojām visu kopā. lai jums burvīga, burvīga vasara! esot kopā ar bērniem-esam tik priviliģēti izdzīvot bērnību vēl reizi. lai tā ir īpāša, bagāta piedzīvojumiem, smiekliem, apskāvieniem, svaigu gaisu un laimes.. 

tiekamies biežāk šeit un noteikti arī kaut kur starp piedzīvojumiem un saldējuma kokteiļiem. 

ar prieku centīšos atjaunot arī upene piektdienas sleju ar iedvesmas linkiem,

-mīlestībā

A.


//iedvesmojies: PRESS DAY: MANS MAZAIS - ATBILDE IR MĪLESTĪBA

1.februārī veikalu žurnālplauktos parādījās Mans mazais jaunākais izdevums, kurā šoreiz arī intervija ar mūsu ģimeni. mums ir prieks par iespēju dalīties un iedvesmot citus. lasīt vairāk:

//receptes: veselīgais smilstērkšķu-mango smūtijs

1. februāris, jau atkal pagājis krietns laiks, kad pēdējo reizi sanāca šeit ko uzrakstīt. laiks tik ātri paskrien. jums arī?? kā jums sokas ar jaunā gada apņemšanām? vēlejos padalīties ar kaut ko veselīgu un tā kā lielais baciļu-vīrusu laiks ir klāt (tā vien šķiet, ka visi ar kaut ko slimo), šodien padalīšos ar recepti šim garšīgajam un veselīgajam smūtijam, ko ziemas laikā diezgan bieži dzeram. lai jums netrūkst vitamīni un spēcīga imunitāte! lasīt vairāk:

..par mums

marta-0705.jpg

Labrīt, Labdien vai Labvakar. sveiki visiem un no sirds priecājamies, ka esat atvēruši upene.lv .

upene, sākotnēji- 2014. gadā, tika radīta mīlestībā uz dzīvi un veselīgu dzīvesveidu, lai uz to iedvesmotu arī citus. šobrīd, kad mūsu ģimenē aug divi mazi bērniņi -Gabriels un Pērle, visa dzīve pa lielam grozās ap viņu vajadzībām un vēlmēm.. līdz ar to mana galvenā nodarbošanās ir būt mammai un es neprātīgi mīlu savu ģimeni un mazos. vislielākā bagātība ir kopīgi mirkļi, ko atcerēties, tādēļ vēlamies arī dalīties un iedvesmot jūs ar mūsu ikdienu- piedzīvojumiem, sajūtām, garšām un atklājumiem, kas radušies, pateicoties mūsu burvīgajiem bērniem.

mūs aizrauj izbraucieni un ceļošana, muzeji, kino, dizains, mūzika un stils, ēdiens un veselīgs dzīvesveids. ar bērniem ne vienmēr tas viss ir viegli, bet viņi un viņu prieks mūs iedvesmo visvairāk. pats galvenais ir kopā būšana- skaistas bērnības atmiņas un neaizmirstami piedzīvojumi, kopā atklājot jaunu pasauli. darot rodas enerģija- tas mani iedvesmo un                                                                                                          dzen uz priekšu atklāt, piedzīvot un darīt vēl vairāk! ♡

 

laipni lūgti mūsu lielajā piedzīvojumā

-M Ī L E S T Ī B Ā -

/A & co

 

//ja vēlaties sazināties, rakstiet uz epastu annijabormane@gmail.com, centīšos atbildēt, cik ātri vien iespējams!