//iedvesmojies: PRESS DAY: MANS MAZAIS - ATBILDE IR MĪLESTĪBA

1.februārī veikalu žurnālplauktos parādījās Mans mazais jaunākais izdevums, kurā šoreiz arī intervija ar mūsu ģimeni. mums ir prieks par iespēju dalīties un iedvesmot citus. lasīt vairāk:

//receptes: veselīgais smilstērkšķu-mango smūtijs

1. februāris, jau atkal pagājis krietns laiks, kad pēdējo reizi sanāca šeit ko uzrakstīt. laiks tik ātri paskrien. jums arī?? kā jums sokas ar jaunā gada apņemšanām? vēlejos padalīties ar kaut ko veselīgu un tā kā lielais baciļu-vīrusu laiks ir klāt (tā vien šķiet, ka visi ar kaut ko slimo), šodien padalīšos ar recepti šim garšīgajam un veselīgajam smūtijam, ko ziemas laikā diezgan bieži dzeram. lai jums netrūkst vitamīni un spēcīga imunitāte! lasīt vairāk:

..par mums

marta-0705.jpg

Labrīt, Labdien vai Labvakar. sveiki visiem un no sirds priecājamies, ka esat atvēruši upene.lv .

upene, sākotnēji- 2014. gadā, tika radīta mīlestībā uz dzīvi un veselīgu dzīvesveidu, lai uz to iedvesmotu arī citus. šobrīd, kad mūsu ģimenē aug divi mazi bērniņi -Gabriels un Pērle, visa dzīve pa lielam grozās ap viņu vajadzībām un vēlmēm.. līdz ar to mana galvenā nodarbošanās ir būt mammai un es neprātīgi mīlu savu ģimeni un mazos. vislielākā bagātība ir kopīgi mirkļi, ko atcerēties, tādēļ vēlamies arī dalīties un iedvesmot jūs ar mūsu ikdienu- piedzīvojumiem, sajūtām, garšām un atklājumiem, kas radušies, pateicoties mūsu burvīgajiem bērniem.

mūs aizrauj izbraucieni un ceļošana, muzeji, kino, dizains, mūzika un stils, ēdiens un veselīgs dzīvesveids. ar bērniem ne vienmēr tas viss ir viegli, bet viņi un viņu prieks mūs iedvesmo visvairāk. pats galvenais ir kopā būšana- skaistas bērnības atmiņas un neaizmirstami piedzīvojumi, kopā atklājot jaunu pasauli. darot rodas enerģija- tas mani iedvesmo un                                                                                                          dzen uz priekšu atklāt, piedzīvot un darīt vēl vairāk! ♡

 

laipni lūgti mūsu lielajā piedzīvojumā

-M Ī L E S T Ī B Ā -

/A & co

 

//ja vēlaties sazināties, rakstiet uz epastu annijabormane@gmail.com, centīšos atbildēt, cik ātri vien iespējams!

//receptes: GRILĒTA LAŠA UN SAULĒ KALTĒTO TOMĀTU PESTO RIGATONI RIGATE PASTA

Screen Shot 2017-10-16 at 02.32.59.png

25. oktobris ir Pasaules pastas diena, -mums tā baigi garšo! man vispār tas laikam ir mīļākais ēdiens kopš bērnības. atceros, ka vienmēr ēdot ārpus mājas izvēlējos makaronus un mamma bija šokā, jo pastu taču var paēst mājās. brīnišķīgi, ka kāds to izdomāja radīt. visiem zināmais Dobeles dzirnavnieks ražo dažnedažādas pastas un tādēļ ik gadu oktobri pasludina par PASTAS MĒNESI. šogad arī mūsu ģimene ir aicināta piedalīties Pastas ģimenes izaicinājumā un es labprāt arī šeit padalīšos ar mūsu gardajām pastām. ceru, ka jums noderēs iedvesmai to pagatavot kādās pusdienās vai vakariņās.

šodien šī-vienkāršā un ātri pagatavojamā, bet dikti gardā receptīte.. lai garšīgi! lasīt vairāk: